Актриса серіала «Школа» Ірина Кудашова відсвяткувала повноліття

Назад
Шоу-бизнес

IMG_7005Молода українська актриса і блогер Ірина Кудашова «рожево» відсвяткувала своє повноліття.

На честь цієї події іменинниця влаштувала вечірку #PinkSparkleParty, де головним відтінком і настроєм став рожевий колір.

Привітати Ірину прийшли багато українських блогерів та артистів. Рожевий настрій вечірки розділили: Alyona Alyona, Артем Пивоваров, Jerry Heil, Вадим Красноокий (Mad Heads), ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ, Лера Дідковська (Open Kids), Арті Жівченко (DSIDE BAND), ULIANA ROYCE, Дядя Жора; Top Team House: Олег Машуковський, Настя Захандревич, Саша Кузьменко. Також, привітали іменинницю і колеги по знімальному майданчику серіалу «Школа»: Анна Трінчер, Вероніка Лук’яненко, Олег Виговський, Маша Кондратенко.

ART_0445

— Рожевий — мій улюблений колір, тому я вирішила далеко не ходити і зупинилася на ідеї зробити pink party. Як справжній дівчинці, на святі мені хотілося відчути себе справжньою принцесою. Тому навколо було дуже ніжно і по-дівочому. Повноліття — це нова сходинка дорослішання і новий життєвий етап. Хоч в душі я відчуваю себе на 17, але розумію, що вже прийшов час серйозних і самостійних рішень. Я завжди боялася дорослішати, хотілося завжди залишатися в ніжному віці, але на жаль, це неминуче!, — ділиться іменинниця Іра Кудашова.

Нагадаємо, що Ірина Кудашова в свій 21 рік вже встигла знятися в таких українських серіалах: «Школа», «Евродиректор», «Київська зірка», «Родинні зв’язки», «Нове життя Василини Павлівни», повний український метр: «В чорній, чорній кімнаті», » Казкова секта», «Інший Франко».

IMG_7132