Alyona Alyona, Мамахохотала, ТНМК, Room Factory, Антитіла та Ігор Кондратюк привітали випускників 2020 року

Назад
Шоу-бізнес

Привітання випускникамУкраїнські зірки привітали випускників 2020 року

Цього року не всі одинадцятикласники мали змогу зібратися разом, обрати гарні костюми та відсвяткувати закінчення школи, але це не привід засмучуватись. Зірки українського шоу-бізнесу записали відеозвернення, привітали випускників та ще раз нагадали їм, що попереду їх чекають веселі студентські роки, а зустрічатись зі шкільними друзями можна буде у будь-який час без прив’язки до певних дат. До привітання долучились: реперка Alyona Alyona, актори студії «Мамахохотала» Євгеній Янович, Олег Маслюк, Володимир Кравчук, Олексій Рева, учасник гурту «ТНМК» Фоззі, блогер Максим Старосвітський з проєкту «Room Factory», фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя та продюсер Ігор Кондратюк.

Володимир Кравчук висловив свою підтримку випускникам: «Я знаю, що цього року у вас не було випускного, але це на краще. Вас це буде мотивувати зустрічати кожен світанок так, ніби він і є ваш випускний».

Alyona Alyona розповіла, що навчалась у трьох різних школах і зараз її кличуть одразу на три зустрічі випускників. Українська реперка впевнено каже, що шкільні роки – одні з найкращих у житті.

Фоззі порадив одне: «Головна порада – не прислухатися до жодних порад». А Олег Маслюк запевнив, що далі буде тільки веселіше: «Ви можете організувати ваш випускний з ким завгодно, де завгодно, коли завгодно і на ваших правилах».

Тарас Тополя також привітав минулих школярів: «Попереду вас чекає ще більше випробувань, світ летить вперед. Вам потрібно бути гнучкими й вміти пристосовуватися. Ніхто, крім вас, не проживе ваше життя. Ніхто, крім вас, не відчує ті емоції та не досягне того результату, який можете досягнути ви. Кожен з вас унікальний. На 7 мільярдів людей є тільки ти, який дивиться мене, є тільки та, яка дивиться мене і є тільки ті, які зараз дивляться мене. Відчуйте це, зрозумійте. І кожен ранок, коли ви просинаєтесь, топіть за своє вперед!».