alyona alyona та Alina Pash презентували кліп “Падло”

Назад
Шоу-бізнес

алена аленаСпільний трек увійшов у дебютний альбом alyona alyona під назвою “Пушка”, а тепер отримав ще й повноцінну екранізацію.

alyona alyona & Alina Pash – “Падло”

Із перших секунд ми чуємо голос народної артистки України Ніни Матвієнко, котра переповідає про що йтиметься в ролику:

– У 2049 році в патріархальному Чорнобидлограді раптом починають пропадати чоловіки …

У той самий час в граді засновують таємний рух Бестії-берегині. В їхніх темних підвалах важко працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар “птиці долі”. Та, хто отримає цей дар — стане Обраною. І тільки їй буде призначено отримати безмежну жіночу волю, щоби зробити світ кращим.

Етно-фантасмагорія з писанками в центрі сюжету — справа рук Натана Дейзі, французького кліпмейкера і співавтора відео Alina Pash “OINAGORI”. Багатьом він, втім, також відомий як Jaw — хаус-вокаліст світового класу з паризького хаус-тріо Dop.

алина паш 2Натан говорить, що робота над “Падло” стала для нього ніби подорожжю в часі:

– Це один із тих образів, які я бачу, коли уявляю наше майбутнє. Щось на зразок страшної казки, в якій є те, що ми обов’язково повинні зрозуміти для себе.

Для alyona alyona — це перший досвід складних постановочних зйомок. Її фірмовий стиль — хуліганські DIY-відео від молодого режисера DELTA ARTHUR. Сама артистка, говорить про нову роботу символічним посланням: “У кожного із нас — свій шлях, яким ми йдемо. На цьому шляху є перешкоди, бар’єри, підйоми і падіння, які допомагають нам отримати найцінніше — досвід. Цей досвід із року в рік, із покоління в покоління передавали нам наші предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми сьогодні — ті, хто ми є”.

Дебютний альбом alyona alyona “Пушка” вийшов 8 квітня. Перша повноформатна платівка Alina Pash очікується цієї весни.

alyona alyona & Alina Pash – “Падло”