Анастасія Приходько розповіла про нове тату та новий колір волосся

Назад
Стиль Шоу-бизнес

Анастасія Приходькл Анастасія ПриходькоДнями українська співачка виклала у мережу фото з новою зачіскою та фото, зроблене під час набивання нового татуювання.

Нова Українська Амазонка вперше та ексклюзивно для STARBOM.com прокоментувала чергові зміни у своїй зовнішності:

— Моє нове тату – квітка лотоса, яку дуже поважають у Японії. Мої предки були японцями, і я просто закохалась у цю квітку. Тому прийшов час зробити нове тату. Символ чогось світлого… Саме тому у моїй зовнішності іще дещо змінилось. А саме – колір волосся. Захотілося перейти на «світлий бік» після 15-ти років, прожитих із чорним волоссям. Щиро зізнаюсь, мені дуже комфортно, гарно почуваюсь із новим відтінком.

Мій новий образ створювала чарівна жінка – Інна Олександрівна, що працює у сфері краси понад 20 років. І не тільки в Україні, а також в Європі, Америці. Вона обізнана у новітніх beauty-технологіях.

Познайомившись із Інною, ви ніколи не захочете змінити майстра – її професіоналізм видно одразу, і у неї справді індивідуальний підхід до кожного клієнта. Щоправда, живе та працює Інна у Сумах. Але готова приїхати до Києва у разі потреби. Навіщо я це розповідаю? Я хочу, щоб наші українки були гарними! В Сумах ви можете знайти Інну у салоні Zimastyle, яким керує мій друг – дуже крутий майстер перукарського мистецства Сергій Зима. Або записатися до Інни напряму  — +38 050 307 44 88.