Анастасія Приходько в програмі «Наші Люді» в ефірі Meydan FM

Назад
Шоу-бизнес

anastasiya prihodkoЗаслужена артистка України Анастасія Приходько в програмі «Наші Люди» в ефірі Meydan FM розповіла про волонтерство, Євробачення, відмову від виступів у Росії та новий — український етап творчого життя.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

Анастасія Приходько — українська співачка, музикант. Спершу здобула популярність після перемоги в 7-му сезоні російського шоу «Фабрика зірок». У 2009 із піснею «Мамо» представляла Росію на Пісенному конкурсі Євробачення. У 2016 брала участь у півфіналі українського національного відбору.

Анастасія Приходько володіє доволі рідкісним для естради голосом — контральто. Поживши якийсь час у Москві, Приходько повернулася в Україну. У 2014 році вона відмовилася від усіх російських музичних нагород. Після початку збройного конфлікту на сході, підтримала дії української армії проти самопроголошених ДНР і ЛНР. Зараз Анастасія Приходько не лише музикант. За свою волонтерську діяльність у зоні АТО вона отримала уже не одну нагороду. Мир в рідній країні, щасливе майбутнє своїй родині та своїм дітям — це далеко не все, про що мріє співачка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО