Анастасія Приходько висловилась щодо російської учасниці “Євробачення”

Назад
Шоу-бізнес

anastasiya prihodko molaТільки-но у MOLA group завершилась прес-конференція, в рамках якої Нова Українська Амазонка відповіла на запитання журналістів, що звернулись до співачки по коментар після того, як СБУ заборонила в’їзд Юлії Самойлойвій. Нагадаємо, цю дівчину із обмеженими фізичними можливостями Росія обрала для участі у “Євробаченні”, що проходитиме цьогоріч у Києві.

Як відомо, Юлія Самойлова виступала в анексованому Криму, представляючу Росію. Тому факт заборони її в’їзду на територію України цілком логічний.

Саме так вважає і Анастасія Приходько, зауважуючи, що закон має бути одним для всіх. І обмежені фізичні можливості російської співачки не можуть сприйматись як пом’якшуючий фактор.

Щодо пропозиції європейських володарів “Євробачення” – аби Юлія Самойлова заспівала дистанційно у режимі онлайн – думка Анастасії Приходько також різко негативна. Мовляв, держава, що розпочала війну, у принципі не має права брати участь у конкурсі на території країни, по відношенню до якої виявляє агресію.