Анастасія Приходько: «Я не люблю заглядати в книжки»

Назад
Шоу-бизнес

anastasiya pryhodko 2017Нова Українська Амазонка розповіла ТСН не лише про творчість. Вона поділилась особистим — розповівши про чоловіка і дітей. А також вкотре зізналась, що не бачить сенсу у своїй появі на всіляких світських заходах, тому що почувається там дискомфортно.

Що ж допомагає їй розслабитись? Виявляється, найкращий спосіб «медитації» (так називає це сама співачка) — приготування їжі:

— Я не люблю заглядати в якісь книжки, в Інтернет,  люблю створювати щось своє. Експериментую, іноді, невдало, звичайно, але мені подобається, коли я щось роблю, прикрашаю. От так от релаксую.

Втім не слід вважати, що артистка зовсім нехтує книжками)))). Анастасія Приходько розповіла ТСН, що твори Ліни Костенко допомагають їй краще засвоїти рідну українську. Адже до 2015 року Нова Українська Амазонка зовсім не володіла українською. І вже декілька років надолужує. Спочатку це були приватні уроки із викладачем. Але потім через виступи та поїздки до АТО вчитись стало важче. І викладач порекомендувала Приходько читати вірші Ліни Костенко.

— Перший підручник мені подарували Ліни Костенко, я почала читати її вірші… Складно! Навіть «Заповіт» Тараса Шевченка — нелегка справа. Шкільна програма, так. Але саме з цього ми розпочали навчання, — зізналась  ТСН Анастасія Приходько. — Я дуже хвилююся перед концертом, українська мова у мене дуже недосконала, але пісні – автобіографічні. Буду українською мовою розповідати про своє життя.

Повну версію інтерв’ю читайте на сайті  ТСН

Нагадаємо, що вже 7 жовтня Анастасія Приходько презентує нову концертну програму «Крила».

Придбати квикти