Андрій Бєдняков і Настя Коротка знову стануть батьками

Назад

З початку повномасштабної війни подружжя Бєдняков-Коротка живуть на різні країни. В лютому Андрій був на зйомках за кордоном, а Настя з 6-річною Ксенією – в Києві. Потім, навпаки, Бєдняков повернувся до України, а своїх дівчат відправив у безпечне місце. Наразі Настя Коротка зі старшою дитиною і песиком Пуфою знаходяться в Америці. Там Ксенія пішла до школи, а Настя, судячи з усього, вдруге стане мамою.

2_09_Бєдняков_Коротка_батьки (2)

Тільки не кажіть Андрію, він досі думає,що то мене камера телефона повнить, – пожартувала Коротка, оголошуючи про вагітність. – От йому сюрприз буде через кілька місяців!

Бєдняков, як завжди, відреагував з гумором:

Оце, блін, залишив на півроку!

2_09_Бєдняков_Коротка_батьки (3)

Нагадаємо, що маріуполець Андрій Бєдняков став до лав волонтерів і активно допомагає країні. А ще поки що забороняє дружині й донці повертатися до України.

Ксеня постійно запитує, коли закінчиться війна, – розповідає ведучий Нового каналу. – Каже: «Хочу додому, хочу у свою кімнату, хочу до своїх друзів, до школи, на дитячий майданчик». Я їх зупиняю. Вважаю, поки що не треба, адже не прибічник того, що зараз усі люди повертаються додому. Звісно, всім хочеться до свого будинку, всі хочуть побачитися з друзями, погуляти рідними вулицями. Але ще зарано.

Ми дуже віримо, що скоро війна закінчиться, і всі, хто поїхав за кордон, зможуть нарешті
повернутися додому, до рідних, а Андрій – особисто зустріти дружину з малям з пологового будинку у вільній, мирній Україні.