Анна Добриднєва показала своє «Тіло»

Назад
Шоу-бизнес

макетВідома співачка презентує зухвалий авторський сингл напередодні свого дебютного бою у боксерському ринзі

ВІДЕО: Анна Добрыднева — Тіло (Lyric video)

В останні дні травня, коли весна поступається своїм місцем довгоочікуваному літу, популярна співачка Анна Добриднєва презентує свій новий гарячий сингл під інтригуючою назвою «Тіло». Вже зараз ця динамічна спекотна композиція обіцяє стати хітом літніх танцмайданчиків країни.

Нова аудіоробота Добриднєвої, як і всі попередні, є авторською – артистка продовжує успішно  реалізовувати себе, як композитор і поет, а записана й зпродюсована відомим музичним продюсером Вадимом Лисицею («Время и Стекло», «Потап и Настя», Mozgi Production, LOBODA, ALYOSHA). Як і завжди, тема кохання є основною у творчому пісенному доробку співачки, і «Тіло» не є винятком. Вдале сучасне звучання, стильне аранжування й впізнаваний тембр голосу Добриднєвої – ось секрет успіху її пісень.  А  ще – відсутність страху перед експериментами, тому кожен новий сингл артистки зовсім не схожий на попередні, але зберігає її музичні стиль та манеру.

ВІДЕО: Анна Добрыднева — Тіло (Lyric video)

— З кожною своєю новою піснею – я закохана, — розповідає Анна Добриднєва. Закохана у ту історію, яку розповідаю своїм прихильникам, у ті емоції, що переживала з її народженням. Ні для кого не секрет,що усі мої пісні є автобіографічними, і ця історія з «Тілом» — так само з мого життя. Вдячна Вадиму Лисиці, що відчув мої емоції, підкреслив їх вдалим аранжуванням й допоміг створити таку веселу літню пісню. Сподіваюся, ви полюбите її й вона приноситиме вам насолоду протягом усього літа, -говорить співачка.

боксДо речі, нова композиція Добриднєвої носить назву «Тіло» напевно невипадково, адже, як відомо співачка активно займається спортом, старанно працює над своїм тілом й своїм прикладом популяризує активний спосіб життя. А незабаром,  9 червня, в рамках проекту «Битва. 1 сезон» артистка вперше візьме участь у справжньому боксерському бою – Анна стане у спаринг з радницею заступника міністра інфраструктури України. Тому інтенсивна робота над синглом «Тіло» у студії відбувалася паралельно з виснажливими тренуваннями у боксерському клубі. Все у нашому житті взаємопов’язане!

З сьогоднішнього дня нова аудіоробота Анни Добриднєвої «Тіло» вже звучить в ефірі провідних радіостанцій країни. 

ВІДЕО: Анна Добрыднева — Тіло (Lyric video)