Арсен Мірзоян відбив дівчину у Сашка Положинського

Назад
Шоу-бізнес

arsen_mirzojan-minНезвичні образи Олександра Положинського та Арсена Мірзояна, раритетний Dodge Charger 1972 року, пейзажі Славутича, інтригуючий сюжет та неочікуваний фінал – це все зібралось у новій відеороботі на пісню «Знаєш Мій День» гурту Тартак та Арсена Мірзояна.

Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День

Автором ідеї кліпу та режисером виступив сам Сашко Положинський, який розповідає:

– Багато  років тому, коли я вперше побачив місто Славутич, воно мені настільки сподобалось, що я одразу захотів там зняти відеокліп. Тривалий час, думки – що саме там відзняти, ніяк не приходили, хоча у самому місті я буваю досить часто та маю там багато друзів. І ось нарешті, під конкретну пісню, з’явилась конкретна сюжетна лінія і я зрозумів, що втілю цей свій задум саме у Славутичі.

Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День

Роль Арсена Мірзояна теж не обмежилась лише майстерною акторською грою, – його пропозиції та імпровізації, в момент зйомок, значною мірою вплинули на остаточну версію презентованого відео. Тому, можна говорити, що цей кліп – це унікальний експеримент, який дав можливість авторам пісні абсолютно вільно виразити себе та передати своє бачення цієї відеоісторії.

Sashko-polozhinskiy-minПісня «Знаєш Мій День» увійде до альбому «АнТАРТАКтида. Частина Перша», який складатиметься виключно з дуетів і саундпродюсуванням якого займається Артур Данієлян.

– Я, звичайно, цей альбом «заслухав до дір». Але є одна прикрість, пов’язана з цим альбомом. Ті пісні з нього, які я не дуже люблю, він почав розкручувати, вони стали хітами, він постійно їх виконує на концертах. Та є одна пісня, яку я полюбив найбільше з усього альбому, а Арсен їй якось зовсім мало уваги приділяє: дуже рідко виконує на концертах, не відзняв кліп… Ця пісня має назву «Курам На Сміх» Тому, щоб дати пісні друге життя, я узяв з приспіву рядки, які мене найбільше зачіпають в ній, дописав до них свої куплети і вийшла зовсім нова пісня і по змісту, і по звучанню, над яким, до речі, прекрасно попрацював відомий саунд-продюсер Артур Данієлян та, яка сподіваюсь, сподобається багатьом, — розповів Сашко.

Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День

 

 

.