Бельгія – Канада ставки: хто переможе у матчі – зроби прогноз у БК Паріматч

Назад
Дозвілля

 

Бельгія – Канада ставки на матч групового етапу ЧС 2022 у БК Паріматч. Розпис матчу Бельгія – Канада вже доступний на сайті букмекера. Обирай переможця разом із Париматч.

PM 02

У Катарі 23 листопада 2022 року пройде матч між збірними Канади та Бельгії, але вже сьогодні авторизовані користувачі БК Паріматч можуть зробити перші ставки на цю зустріч. Щоб почати робити на матч Бельгія – Канада ставки, знадобиться пройти реєстрацію та верифікацію, а також поповнити рахунок будь-яким із доступних методів. Крім доступу до ставок авторизовані користувачі також можуть використовувати статистику зіграних матчів команд, яка опублікована на сайті букмекера. При цьому варто звернути увагу на мотивацію збірних, бо, наприклад, бельгійці сьогодні знаходяться в кращій формі, ніж канадці. Але все ж у збірної Канади також є усі шанси здобути перемогу у цьому матчі.

PM 01

Бельгія – Канада в ЧС 2022 Катар — форма команд та шанси на перемогу у матчі

Для тих користувачів, які слідкують за футбольними подіями не буде новиною, що команди вже зустрічалися на полі. В матчі, який пройшов у 1989 році перемогу одержала збірна Бельгії. Тепер залишається лише питання чи вдасться новому складу команди отримати ще одну перемогу над гравцями з Канади. Варто зазначити, що бельгійці дуже добре виступили у ЧС 2018 року, записавши на свій рахунок чимало яскравих перемог. У цьому році команда також має досить сильний склад, тому у бельгійців є усі шанси не лише пройти до фіналу, але й здобути перемогу у ЧС.

А ось канадська збірна значно погіршила свої результати, програвши більшість з недавніх матчів. При цьому суперниками канадців були не найсильніші команди, тому бельгійцям може бути дійсно легко перемогти збірну Канади, яка зараз знаходиться не в кращій формі.

Розпис на матч Бельгія – Канада — на що зробити ставку сьогодні

На основі проаналізованих результатів вам буде дійсно легко підготувати прогноз на цю зустріч, обравши найкращі маркети для ставок. Окрім лайв-ставок, що будуть доступні після початку зустрічі, наступні ставки вже можна зробити на сайті Паріматч:

  • на переможця зустрічі;
  • тотали;
  • кращого бомбардира;
  • фори;
  • обидві команди заб’ють!

При виборі маркетів для ставок звертайте увагу на виставлені коефіцієнти. На основі цієї інформації ви можете бути впевненими у правильності підготовленого прогнозу, та знайти найвигідніші маркети для ставок.

PM 03