Благодійний вечір фонду “За мирне небо”: зірковий аукціон на відбудову українських домівок

Назад

 

В Києві, за підтримки Міністерства охорони здоров’я, пройшов благодійний вечір фонду “За мирне небо” зі збором коштів на відбудову понівечених від російської агресії осель. На заході вдалося зібрати 43 100 грн. на допомогу родині з міста Ірпінь.

БІЛЬШЕ ФОТО

Гена Вітер, Anna Dobrydneva, Tom Soda

Лотами аукціону стали деталі зброї, якою ЗСУ відбивали Брашківку та Баштанку, з якою йшли в наступ в сторону Ізюма, та навіть російський касетний снаряд, що прилетів на ЖД станцію в місто Бахмут. Також з аукціону пішла колекція худі та футболок від Андре Тана, яку він зробив в колаборації з фондом та фотопроєкт “YA MYRNE NEBO”, де українські зірки (KHAYAT, Альона Омаргалієва, Анна Добриднєва, Гєна Вітер, Анна Жижа, Lavika та TOM SODA) знялися у мерчі від дизайнера, ставши таким чином волонтерами БФ “За мирне небо”.

Андре Тан_звернення

Ми зібрали наших партнерів та волонтерів для того, щоб поділитися перемогами, досвідом та думками щодо відбудови країни. Ми навіть не усвідомлювали, що в нас стільки друзів, які вже поряд із нами крокують весь цей час. Також ми раді, що нам водночас вдалося зробити добру справу і зібрати частину коштів необхідних для відбудови будинку Жанни – це значно полегшить нашу роботу, – коментує співзасновник фонду Віталій Боруль.

Засновники фонду Віталій Боруль та Максим Кушніренко.2

Захід пройшов у креативному просторі JUST IN SPACE, ведучим вечора був Роман Міхно, а за музичну підтримку відповідали DJ Mr.Sunny, співачка Аня Добриднєва та гурт NAYADA. Всі вони доєдналися до місії вечора, зробивши внесок на пошкоджену домівку у вигляді своїх гонорарів.

Роман Міхно

Нагадаємо, що за півроку фонд «За мирне небо» допоміг ліквідувати наслідки у більше ніж 500 будинках та реалізував 500 тонн гуманітарної допомоги, заголом допомігши приблизно 55 000 громадян.

 

Долучайтеся до відбудови країни, доки війна ще триває!

БІЛЬШЕ ФОТО