Богдан Юсипчук розіграв актора серіалу «Ментівські війни. Харків»

Назад
Шоу-бізнес

Богдан Юсипчук, Сергій Лістунов аватар

Сергій Лістунов був неабияк здивований!

Богдан Юсипчук, виконавець головної ролі у серіалі «Ментівські війни. Харків», разом зі знімальною групою детективу влаштували розіграш для партнера по проекту Сергія Лістунова, запросивши у зйомки серіалу його дружину Дар’ю Терновську.

Дивіться ВІДЕО

Сергій Лістунов

Для Сергія поява у кадрі дружини, харківської акторки Дар’ї Терновської стала сюрпризом. Дар’я приїхала на знімальний майданчик з Харкова, навіть не попередивши чоловіка про участь у зйомках серіалу. Під час підготовки до сцени Сергій Лістунов не здогадувався, що кохана не просто сидить у сусідній гримерці, а вже за кілька годин зіграє з ним в одному з епізодів.

Сергій Лістунов 2

– Підготовка до розіграшу проходила цілком таємно, про нього знали одиниці, зокрема Богдан Юсипчук, який грав з ними у сцені. Напередодні розіграшу Сергій телефонував дружині, проте вона запевнила його, що перебуває вдома – у Харкові. У день розіграшу її одягли у речі, які Сергій ніколи не бачив, окуляри та капюшон, і привезли на локацію, – розповідає креативний продюсер серіалу Лариса Марцева.

Сергій Лістунов і Дар’я Терновська – відомі театральні актори з Харкова. На сцені вони не раз грали в одних виставах, проте на знімальному майданчику акторське подружжя працювало вперше.

– Мені говорили, що нова акторка нестерпна і капризна, а взяли її на роль за проханням відомого чоловіка. Потім я дізнався, що вона приїхала із власним візажистом, бо не хоче гримуватися у спільному акторському вагончику. І репетирувати сцену нам з Богданом Юсипчуком доведеться без неї, – згадує Сергій Лістунов. – Коли ж ми почали знімати, я почув і побачив, як по сходах спускається акторка, і на мить подумав: «Чому вона так схожа на мою кохану Дар’ю?». Коли усе усвідомив, він неочікуваності не міг навіть говорити!.

Дивіться ВІДЕО

Нагадаємо, прем’єра детективу «Ментівські війни. Харків-2» відбулася 19 серпня о 20:30 на телеканалі 2+2.