Богдан Юсипчук та TAYANNA: знаменитості такі, як усі

Назад
Шоу-бизнес

Богдан Юсипчук Телескоп

Клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany — український актор, телеведучий, найкрасивіший чоловік планети Богдан Юсипчук на обкладинці нового випуску журналу «Телескоп» разом із українською співачкою TAYANNA, співведучою телепроекту «ЖВЛ» (Життя відомих людей) на телеканалі «1+1».

Наскільки затребуваний такий формат шоу серед наших глядачів?

— «Життя відомих людей» — це своєрідний онлайн-журнал, в якому редакція збирає для аудіторії найцікавіше. Думаю, українці полюблять програму, оскільки завжди хочется дізнатися, чим живуть знаменитості.

Тепер разом зі співачкою TAYANNA ми будемо знайомити усіх із зірками світового й українського шоу-бізнесу, а також зазирати за лаштунки і розкривати секрети особистого життя публічних людей. І глядачі зрозуміють, що знаменитості такі ж, як усі — зі схожими проблемами, переживаннями і радощами. Хіба що вони відомі.

Чому ви вирішили спробувати себе в ролі ведучих цього проекту?

— Я щасливий, бо все, чим я займаюсь, приносить задоволення: і робота в кіно, і ведення телепроектів або заходів, участь у фотосесіях… Я кайфую від усього цього! Створенням програми «Життя відомих людей» займається та сама команда, що працює над «Сніданком з 1+1».

Ми добре знайомі: кілька разів мене запрошували ведучим ранкового шоу. Тому, коли продюсер проекту Юлія Жмакіна запропонувала мені спробувати себе як ведучий нового проекту, я дуже зрадів.

15

Оцініть свій досвід як телеведучих. Чи достатній він? Якщо ні, де і як будете вчитися? З кого брати приклад?

— Досвід у мене не такий великий, але яскравий! Минулого року я став суддею проекту «Модель XL» на «1+1». Головна мета проекту полягає у тому, аби дівчата з будь-якими формами та особливостями зовнішності полюбили себе.

Імені здається, що нам вдалося втілити це в життя. Завдяки «Сніданку з 1+1» вже маю навички роботи в прямому ефірі. Це зовсім інші відчуття, тут немає права на помилку, немає дублів. Дуже вдячний команді за можливість проявити себе в новому творчому амплуа і отримати свіжий професійний досвід. «Життя відомих людей» — абсолютно нова сторінка.

«Життя відомих людей» — ранкове шоу. Чи ви готові до регулярних ранніх підйомів?

— Я люблю ставити перед собою чіткі цілі і досягати результатів. Через це я досить мотивований і, як наслідок, дисциплінований. Тому прокидаюся тоді, коли треба. Звісно, бувають дні, коли це дається непросто. Але мені подобається все, чим я займаюсь, і всі побутові та особисті нюанси відходять на другий план. Потрібно — значить потрібно!

богдан юсипчук tayannaВи теж знаменитості і могли б стати гостями своєї програми. Що б ви хотіли сказати українським глядачам?

— Я б не винаходив велосипед і попросив людей поставити свої питання, після чого відповів би на найпопулярніші. Іноді навіть не підозрюєш, що по-справжньому цікавить публіку.

Чи є у вас якісь конкретні творчі плани на другу половину року? Що необхідно для їх реалізації?

— Я готуюсь до зйомок серіалу, де виступаю продюсером, співрежисером та одним з акторів. Сценарій написаний. Команда зібрана. Локації є. Залишилося затвердити кількох актрис і доповнити деякі нюанси в презентації для інвесторів. Також запускаю власну онлайн-програму спортивних тренувань «Тіло під ключ» для всіх бажаючих.

Саме ця програма допомогла мені виграти світовий конкурс краси. Завдяки їй люди зможуть привести себе до ладу за лояльну ціну і короткий термін. Восени на 2+2 виходить продовження популярного серіалу «Ментівські війни. Харків-2», де я зіграв одну з головних ролей, а також комедія «Гола правда», де можна буде побачити на великому екрані мене з кількома відомими людьми. (Посміхається.) На кінець року планую ще деякі проекти, які, сподіваюся, вас приємно здивують.

04-05__page-0001Неперевершений зовнішній вигляд — обов’язок селебритіс. Поділіться фірмовими прийомами підтримувати форму.

— На першому місці — правильне харчування, це запорука хорошого результату. В ідеалі, звісно, треба ком — плексно підходити до питання фізичної форми: дієта, сон, тренування. Скоро буду ділитися власним досвідом з усіма охочими.