Богдан Юсипчук у трейлері «Нереальний КОПець»

Назад
Шоу-бизнес

FB_Cover_Kopec_mob6Клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany — актор, телеведучий та володар титулу Найкрасивіший чоловік планети — Богдан Юсипчук у трейлері першої української поліцейської комедії «Нереальний КОПець».

ВІДЕО: Нереальний КОПець — Офіційний трейлер

Разом із Богданом Юсипчуком у фільмі знялися Станіслав Боклан («Папік», «Я, ти, він, вона»), Дмитро Ступка («Гола правда»), Анна Саліванчук, Поліна Логунова, Влад Яма, Борис Барський, Жанна Березовська.

Untitled_1.33.1

Сюжет фільму: За особистим зверненням Президента України, всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції Петро Бурундяк (Стас Боклан) викликає з Америки сина Василя (Дмитро Ступка) і влаштовує його працювати патрульним до управління поліції в Одесі. Досі основною роботою Василя Бурундяка було витрачання батьківських грошей, але зараз це задоволення вже в минулому. Напарником Василя стає суворий лейтенант Богдан Громов (Богдан Юсипчук), який отримав наказ підготувати Василя Бурундяка до Поліцейського Чемпіонату України, на якому вже через місяць буде присутній сам Президент. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажору в зразок українського поліцейського, який поки думає лише про те, щоб не зіпсувати свій манікюр, заряджаючи табельну зброю.

Прем’єра фільму «Нереальний КОПець» відбудеться 1 січня 2021 року у всіх кінотеатрах країни!

ВІДЕО: Нереальний КОПець — Офіційний трейлер

Untitled_1.140.1