Богдан Юсипчук: «Жінки набагато хитріші, розумніші й мудріші за чоловіків”

Назад
Шоу-бізнес

Богдан ЮсипчукНайкрасивіший чоловік планети, суддя революційного телепроекту Модель XL на 1+1, зірка серіалу “Ментівські війни” на 2+2 – український актор Богдан Юсипчук в інтерв’ю журналу  L’AZURE.

Який, на Вашу думку, ідеальний образ жінки очима чоловіків?

– Для мене важливо, аби жінка, в першу чергу, була індивідуальністю. Щоб з нею було про що говорити, як-то кажуть, «про що спати, про що відпочити». В іншому випадку ні її зовнішність, ні надвихованість чи правильність не втримають мене біля неї. Індивідуальність. Потім все інше. Але це не означає, що врода для мене не важлива, проте, вона не посідає першого місця. Краса тьмяніє, може змінитися світогляд, а індивідуальність залишається назавжди.

Вірите в кохання з першого погляду?

– Вірю. Дуже хочу, щоб зі мною таке трапилося в реальності. З віком розумію: все, що вважав коханням з першого погляду, було, швидше за все, не коханням, а швидкоплинним захопленням. Однак у такі миті потрібно слухати виключного своє серце і віддатися почуттям, а не їхньому аналізу.

Як гадаєте, головна принада жінок – це краса, розум чи щось інше?

Звісно, для багатьох чоловіків – краса. Я не вважаю, що це не є добре. Але не гадаю, що на цьому потрібно зациклюватись, весь час подавати це напоказ. Бо в такому випадку оточуючі сприймають таку жінку однобоко. Головний лозунг більшості конкурсів краси – краса заради якогось важливого, соціального меседжу. Якщо краса сама по собі, вона нічого не варта, в неї немає майбутнього.

Богдан Юсипчук 2Чи можна довіряти жінкам?

– Ні в якому разі. Точніше, можна, але не до кінця. Жінки набагато хитріші, розумніші і мудріші за чоловіків. В них це в крові. Їхня сила – зовнішній, але не внутрішній слабкості. Розумні жінки роблять так, що чоловік думає, ніби він керує по життю, але насправді все може бути навпаки. Головне – щоб обом при цьому було добре.

Дружба між чоловіком і жінкою можлива?

– Мабуть, скажу крамольну річ… Але ні. Неможлива. У будь-якому випадку, в таких стосунках є симпатія, яка рано чи пізно веде до сексу. Звичайно, якщо мова йдеться про стосунки гетеросексуалів.

У чому головна загадковість жінки та її привабливість для чоловіків?

– В її слабкості. Коли вона дає чоловіку зрозуміти, що він сильніший і може її захистити. Коли робить так, щоб він нібито керував ситуацією. Біда в тому, що більшість чоловіків цього не розуміє. Або не хоче розуміти. Навіть, коли жінка капризує, потрібно стійко і твердо її вислухати і взяти ситуацію під свій контроль.

Ваш інтенсивний робочий графік не заважає особистому життю?

– Звісно, заважає. Більш того, майже з кожним днем в мене все менше вільного часу. І тим складніше приділяти увагу особистому життю. В таких обставинах дуже важно знайти супутницю на все життя. Чи хоча б жінку, яка б могла змиритися з моїм насиченим графіком.

Богдан ЮсипчукПро що Ви мріяли у дитинстві? І яка дитяча мрія так і залишилася мрією?

– В дитсадочку мріяв бути археологом. Потім мріяв стати футболістом. Потім – служити у спецвійськах… Я б не сказав, що якісь з цих мрій в мене залишилися сьогодні. Вони просто модифікувалися, переросли в інші мрії, які перетворилися в плани і цілі. І я намагаюся їх досягати.

Що є Вашим хобі?

– В мене немає хобі. Все, що я роблю, так або інакше пов‘язано з моєю професією: кіно, телебачення, спорт, книги, музика…

Ви стежите за модою чи це жіноча прерогатива? Якого стилю в одязі притримуєтеся?

– Чесно? В мене просто немає на часу. В моїй команді є люди, які мене консультують стосовно якихось трендів чи доречного одягу на той чи інших захід. Не вважаю моду жіночою прерогативою, просто саме зараз мені це не настільки цікаво, щоб на цьому концентруватися.

Як ставитеся до грошей?

– Я навчився їх легше відпускати. Зрозумів, що потрібно інвестувати, а не тримати купюри під подушкою. Гроші повинні працювати на їх власника. Кожен гривня повинна приносити копійку. Для багатьох людей, на жаль, гроші – це ціль, для інших – засіб досягнення цілі. Для мене – супутній атрибут для комфортного життя.

Від якої риси характеру хотіли б позбавитися й чому? А якою рисою пишаєтесь?

– Позбавився б хотів від звички запізнюватися. Пишаюся? Навіть не знаю… Знаю, що круто, коли в тебе є впертість і вміння ніколи не здаватися.

Bogdan Iusipchuk_02Ви забобонна людина? Чи вірите у прикмети, які саме?

– Колись був зобобонний. Тепер більше вірю в самого себе. Людина хоче вірити в те, що сама собі вигадує. Вища сила – всередині нас. Один показує монетку на місяць, ставить віник «догори ногами», не прибирає крихти зі стола рукою, а грошей все одно немає. Інший цього всього не знає. Працює на результат і має все. Якось так.

З якими людьми Вам  цікаво? Що для Вас значить поняття «дружба» і з ким ніколи не станете товаришувати?

– Мені цікаво з наповненими знаннями людьми. Бог дав людині два вуха і один рот, щоб ми більше слухали і менше говорили. І коли я зустрічаю розумну людину – обидва вуха використовуються за призначенням. З ким би не став товаришувати? Напевно з тим, хто зрадив мене, або скривдив когось з моїх рідних.

Ваш найнеобдуманіший крок у житті?

– Я робив дуже багато необдуманих кроків. І зараз розумію: якщо я не зробив більшість з них, зараз би з вами не розмовляв.

Які у Вас є ритуали, аби завжди підтримувати гарний настрій?

– Відкриваєш зранку журнал «Форбс», шукаєш своє прізвище в списку ТОП-100 найбагатіших людей планети. Якщо не зайшов – підриваєш свою 5-ту точку і валиш до цілі.