“Бородата котомамуля”: Олексій Суровцев відкриває ветеринарну клініку для безпритульних тварин

Назад

Відкриття клініки та оновленого притулку відбудеться 16 червня о 16:00 у місті Ірпінь за адресою вул. Університетська 1Г.

2AA54180-EE2A-4E31-AE6B-505DC65B06AA

У клініці надаватиметься повний спектр послуг, включаючи профілактичні огляди, щеплення, лікування та деякі хірургічні операції. Ветеринарна клініка функціонуватиме разом з оновленим притулком для тварин.

Олексій Суровцев, більш відомий як “Бородата котомамуля”,  створив його у 2022 році. Завдяки цій ініціативі вдалося врятувати багато важкохворих тварин, які знаходилися у критичному стані. З перших днів війни, коли в Ірпені тривали бойові дії, актор, незважаючи на небезпеку, щодня виїжджав на пошуки покинутих котів та собак, під обстрілами діставав їх зі зруйнованих квартир та будинків, вивозив до Києва. Спершу допомагав чотирилапим лише у розбомбленому Ірпені, згодом продовжив рятувальну місію у Бучі та Гостомелі. І коли кількість врятованих перевалила за кілька сотень, а піклування про тварин стало не лише щоденною працею, а й справою життя, вирішив відкрити притулок, а згодом і клініку.

Ветеринарна клініка працюватиме за принципом самоокупності, що означає, що відшкодування за послуги, надані домашнім тваринам, використовуватимуться для фінансування потреб притулку та медичної допомоги безпритульним. Також у планах проведення соціальних програм стерилізації.

Олексій Суровцев зазначив, що наразі витрати на функціонування притулку частково покриваються його власними коштами, а також донатами. Благодійні організації допомагають кормами.

У нас зібрана команда професіоналів, які допомагають тваринам знайти новий дім та забезпечують їх високоякісним лікуванням та доглядом. Клініка здатна вирішувати складні випадки і надавати навіть протезування тваринам, які втратили свої кінцівки. Для мене усі люди, які жертвують на підтримку притулку та клініки, великі герої, – поділився Олексій.

Після розширення, притулок розрахований на розміщення 40-45 тварин. Крім того, ветеринарна клініка має карантинні бокси, які забезпечують додаткові 10 місць для тимчасового розміщення тварин у процесі лікування та реабілітації.

9153A57B-E58D-419E-A800-5110043E1657