Бумбокс презентує «Таємний код: Рубікон» у Києві

Назад

Бумбокс Фото Сергей Сараханов 6 (1)

Бумбокс презентує подвійний альбом «Таємний Код: Рубікон».

КУПИТИ КВИТКИ

12 вересня 2019 вийшла перша частина альбому «Таємний Код», пізніше, восени 2019 буде опублікований «Рубікон». 22 жовтня вийшов кліп на пісню «ДШ» — четверте відео Бумбоксу, випущене в рамках промо-кампанії альбому «Таємний код: Рубікон», раніше були опубліковані роад-муві «Тримай мене», лірик-відео «Твiй на 100%», та екранізація відомої пісні з Тіною Кароль «Безодня».

Альбом, записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки, вперше в історії гурту складається з більш як 11 пісень. Альбом вийде на касетах, подвійному вінілі та CD версії «фан-пак», до якої увійде бокс для CD, два CD, фото-буклет що ілюструє запис альбому та стікер-пак.

Концертний тур «Таємний Код: Рубікон» розпочався 19 вересня концертом у Рівному та обіцяє стати наймасштабнішим в історії Бумбоксу. Все буде, як ми любимо: дорога, саундчеки, готелі, зала що горлає все пісні напам’ять і розбиті серця. Все буде, як любиш ти — нові бойовики й старі хіти, автографи, фотографії та драйв, що змітає все на своєму шляху. Перейдемо Рубікон разом.

Київ – 9 листопада, Палац Спорту
Покровськ – 14 листопада, ПК ШУ Покровське
Краматорськ – 15 листопада, ПКіТ НКМЗ
Львів – 21 і 22 листопада, Малевич Concert Arena
Харків – 27 листопада, Палац Спорту
Полтава – 28 листопада, Villa Крокодила
Суми – 29 листопада, Манеж СумДУ

КУПИТИ КВИТКИ