Денис Путінцев у журі конкурсу «Співаюча Красуня 2018»

Назад
Денис Путинцев

Засновник промо-компанії STARBOM.COMpany, продюсер, медіамен — Денис Путінцев обере Співаючу Красуню.

21 жовтня о 17:00, у Device-Club Restaurant Karaoke Hall, вул. Богдана Хмельницького 31/27 відбудеться конкурс краси і таланту «Співаюча красуня 2018».

«Співаюча красуня» — унікальний конкурс, в якому поєднано вокальний конкурс та конкурс краси.

Журі конкурсу краси і таланту «Співаюча Красуня 2018»:

Денис Путінцев — продюсер, медіамен, засновник промо-компаніїї STARBOM.COMpany.

Серед його клієнтів: ТІК , MamaRika , Анастасія Приходько , Брати Гадюкіни , Lama , ESTRADARADA , Богдан Юсипчук та багато інших.

Андрій Осадчук — співак, автор пісень для LOBODA, Ані Лорак, Лолита, Лазарев та багато інших, лауреат «Пісня року-2017».

Марія Нестерія — директор туристичної агенції «Mariland».

Наталія Ворушило — організатор і засновник групи Всеукраїнських конкурсів краси Miss Beauty 4 Seasons, переможниця премії серед успішних компаній і особистостей Kiev Premium 2016 і 2018 року в номінації Fashion & Beauty, концертний директор співачки Ксанті .

Yaroslove – генеральний продюсер першої в Україні танцювальної 4G радіостанції “Happy Radio”. Cаундпродюсер, виконавець, dj. Має 13-річний досвід у сфері радіо.

Оксана Суровицька — власниця глянцевого журналу NOVA.

maxresdefaultВікторія Шусть – продюсер-засновник творчих проектів: “День Чемпіонів”, фестивалю “До тебе, моя мрія”, організатор багатьох благодійних проектів, концертів, аукціонів.

XENA – білорусько-українська співачка, автор пісень, власник порталів TuT-Ua.com та VTrendi.com.ua, член журі багатьох міжнародних фестивалів, в Білорусі пісні артистки потрапили в ротацію топових радіостанцій, зоозахисник, обличчя брендів Defolians та Trikomir, засновниця караоке-чемпіонату “Живий звук” та конкурсу краси і таланту «Співаюча красуня».

Переможці отримають подарунки:

Туристичну путівку до Єгипту від туристичної агенції «Mariland», сертифікат на запис вокалу в студії звукозапису «NEWWAVE», сертифікати від косметологічної клініки «Masterliness»,  подарункові набори  від інтернет-магазину болгарської косметики  «RosaLine», подарунки від бренду білизни та одягу Defolians,  сертифікати від квести “ExitGames” сертифікати від салону краси «MakeMe Beauty», сертифікати від «ЦРМ».

На заході виступлять спеціальні гості: фіналістка «Голос країни» Вероніка Коваленко, Ольга Василюк, Галина Солодка, засновник і продюсер «Співаюча Красуня 2018» співачка XENA.

Контакти організаторів: +38(068)717-72-27, uazvuk@gmail.com