Dima PROKOPOV, Настя Балог та ансамбль «Калина» переспівали найвідомішу українську колядку

Назад

Найвідоміша українська колядка «Добрий вечір тобі, пане господарю», зазвучала по-новому в сучасному аранжуванні в виконанні молодих артистів Dima PROPOKOV та Настя Балог, за участю народного ансамблю «Kalyna Ukrainian folk group».

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: 

ДОБРИЙ ВЕЧІР ТОБІ –

DIMA PROKOPOV & НАСТЯ БАЛОГ (FEAT. KALYNA UKRAINIAN FOLK GROUP)

DimaNastya2

Співати колядки – це дуже важливо, тому, що саме в них закладено справжнє різдвяне диво. Над аранжування працював відомий саундпродюсер Вадим Лисица (FOXXSTUDIOS), який і створив справжню музичну магію.

Колядку “Добрий вечір тобі, пане господарю” співають по всій Україні. Це одна із найпоширеніших різдвяних пісень, тому ми вибрали саме її, щоб молоде покоління не забували справжні українські традиції. Ми маємо їх прославляти, – поділився Dima PROKOPOV.

З початком війни Різдво не зникло, а навпаки — це свято ще більше об‘єднає всіх нас за родинним столом. На жаль, не всіх офлайн, але в час цифрових технологій це можна зробити онлайн. Слова з колядки «Вся наша родина – славна Україна» – за 2022 рік отримали зовсім інший сенс, тепер це дійсно так і є. Українці єдині, як ніколи. Зовсім скоро нас чекає велика ПЕРЕМОГА, – поділилась Настя Балог.

Артисти запросили військових музикантів долучитись до зйомок відео. Оскільки, неможливо уявити наше життя сьогодні без цих людей. Завдяки військовим ми маємо змогу святкувати Різдво в вільній країні, за нашими традиціями.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: 

ДОБРИЙ ВЕЧІР ТОБІ –

DIMA PROKOPOV & НАСТЯ БАЛОГ (FEAT. KALYNA UKRAINIAN FOLK GROUP)