ДМИТРО БАБАК РОЗПОЧАВ ТУР УКРАЇНОЮ

Назад

dmytro babakСпівак і автор Дмитро Бабак розпочав тур великим сольним концертом у Києві.
Дата була вибрана не випадково — а саме, у день народження співака! За словами самого Дмитра — це було найкраще святкування у його житті.

І дійсно, це був не просто концерт, а гучна та яскрава музична подія.

Дмитро з музикантами відіграв два блоки: український та російський, де перший більш ліричний, а другий драйвовий роковий. Відкриттям для гостей став театральний перфоманс на пісні від студії akterstvo.com, який вразив глядачів та викликав не аби –який резонанс. Атмосфера концерту від камерної та стриманої швидко перейшла у теплу святкову. Оскільки багато пісень Дмитра є частково автобіографічними, глядачі змогли наповну проникнутись життям та думками артиста.

Та найбільший сюрприз для гостей – презентація дуетної пісні разом з Олександром Кривошапко! Пісня «Хто я без тебе», була одразу прийнята глядачем, і другий приспів підспівували  вже усі разом! Музиканти  настільки розпалили гостей, що їх декілька разів викликали на біс! Це була дуже вдала прем’єра!

Велика кількість квітів, подарунків і солодощів отримав Дмитро у свій день.
Привітати співака прийшли не тільки прихильники, а й рідні колеги та друзі. А саме: товарищі по сцені шоу «Х-фактор»- Тріо Xtrim, переможець «Україна має талант -7» Саід Джурді, співак Святослав Lookinich, Микита Ломакін та Мішель Андраде, дизайнер Богдан Кас. Ігор Кондратюк, який не зміг прийти на концерт через зйомки, передав своє відео привітання .Тож тепер Дмитро Бабак вирушає далі по Україні.

Слідкуйте за датами наступних концертів у соціальних мережах !