Дует Alyosha & Vlad Darwin презентували в столиці концертну програму «Золота середина»

Назад
Заходи Шоу-бізнес

AlyoshaVladDarwin_2492п

16 лютого у Жовтневому палаці відбувся великий концерт одного з найяскравіших та найромантичніших дуетів України – Alyosha & Vlad Darwin. Журналіст STARBOM Наталія Тур ділиться своїми враженнями.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

БІЛЬШЕ ФОТО

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

Історія дуету почалася ще 7 років тому, коли була презентована пісня «Ти найкраща». Тоді народилися ще два спільні хіти «Троянди» та «Больше чем любовь». А декілька років тому Влад показав Alyosha демоверсії своїх пісень. З того часу артисти почали готуватися до альбому «Золота середина».

Перед концертом Alyosha і Vlad Darwin вийшли поспілкуватися з журналістами і розповіли, що означає назва їхнього спільного альбому, як довго готувалися, хто допомагав створювати ефектні образи на сцені та неймовірне вбрання артистів. Про все це дивіться у нашому влозі.

Підтримати Alyosha і Vlad Darwin завітали численні публічні особистості, колеги по сцені, і друзі: клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany – український актор, телеведучий та найкрасивіший  чоловік планети  Богдан Юсипчук, а також Ірина Білик, Катерина Осадча, Наталія Холоденко, Соломія Вітвіцька, Світлана Тарабарова, Лавіка, Наталка Карпа, Анастасія Кожевнікова, Олександр Прохоров, Марія Бурмака, Жан Гріцфельдт, Вадим Олійник, Надія Матвєєва, Анна Завальська, В’ячеслав Соломка, Тетяна Воржева, Габріела Масанга, Alina Pash та багато інших. Всі гості збирались у welcome-зоні, де могли дружньо спілкуватися та частувати смаколики від Gorbenko Catering та Winetime. Настрій гостей перед концертом забезпечував ді-джей Дмитро Яцук.

Скажу відверто, що «Золота середина» – це справжня музична повість про почуття, та всі барви і відтінки кохання. Дві яскраві особистості на одній сцені – співак, композитор Vlad Darwin, та співачка з неймовірним голосом – Alyosha, співали про почуття та емоції Чоловіка та Жінки, які бувають у житті кожної людини.

AlyoshaVladDarwin_0446ш

Артисти презентували пісні з нового однойменного альбому, а також виконали сольні та вже улюблені хіти в новому аранжуванні. Майже всі пісні були написані автором та композитором Vlad Darwin.

У залі Жовтневого Палацу панувала дуже особлива атмосфера. Концерт перетворився на справжнє театральне шоу та інтимна «розмова» дуету з глядачами про почуття.  Дуже вразили красиві та пластичні постановки балету, поєднувалися з цікавими режисерськими рішеннями: з декорацією, яка символізувала циклічність світу і вікно стосунків між світом Жінки та Чоловіка.

Світло та настрій змінювались від ліричного та романтичного, до експресивного та драйвового. Артисти та балет кілька разів змінювали стильні костюми. Емоційний момент шоу був, коли Влад сів за рояль та почав грати й співати – глядачі затамували подих, у залі була повна тиша. Через кілька хвилин на сцену вийшла Alyosha і голоси артистів об’єднались у потужну енергію. Все це була «Золота середина» почуттів та емоцій, які глядачі переживали разом з артистами: «Пірнай», «Торнадо», «Цілуй і вбивай», «Троянди», і звичайно – «Ти найкраща»…

Презентація музичної повісті «Золота середина» від Alyosha & Vlad Darwin стала знаковою світською подією столиці України, а головне – залишила неймовірно приємні теплі спогади у глядачів та подарувала країні нові хіти 2020 року.

Дует Alyosha &Vlad Darwin планують зробити тур Україною та концерт у Києві на біс.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

БІЛЬШЕ ФОТО

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

AlyoshaVladDarwin_0609ш