Ефективний пошук роботи за кордоном з Remote Ukraine

Назад
Дозвілля Заходи

Близько 2 мільйонів українців покинули Україну через війну. Очікується, що біженців буде ще більше. Великими є і довгострокові фінансові потреби вимушено переселених людей.

Проте Україна славиться своїм високоосвіченим населенням. Значна частина діяльності Заходу вже передається на аутсорсинг. До ІТіндустрії вартістю 5 мільярдів доларів входять 200 тисяч ІТспеціалістів, і до 2024 року, за прогнозами, ця частка  сягне 20 тисяч випускників ІТ на рік.

Значна частина вимушено переселених українців має цінні технічні та інші навички, які могли б продовжувати приносити їм дохід за умови безпеки й отримання устаткування для роботи.

RemoteUkraine.org – некомерційна платформа, що об’єднує мережу компаній, які прагнуть найняти таланти і кваліфікованих українських біженців, які залишилися без роботи. Компанії-роботодавці в основному з Європи, але деякі з них також із США та Канади.  дати можливість кожному кваліфікованому українському біженцю продовжувати заробляти на життя, незалежно від його поточного місцезнаходження.

ua post

Переваги

  • Дати змогу українським біженцям продовжувати жити гідно та залишатися фінансово незалежними, використовуючи свої цінні навички, щоб заробляти на життя

 

  • Зменшити фінансовий тягар країн щодо прийому українських біженців
  • Підвищити позитивне сприйняття місцевих громад, які приймають українських біженців.

Мотивація

Платформа працює на TalentPools.io, технічний директор якогоукраїнець. Несподіваність його важкого становища в ці перші дні війни та серйозність ситуації, в якій досі перебувають його сімя і друзі, надихнули нашу команду зробити свій внесок, наскільки ми можемо.

Статистика 

Запущено: тиждень тому     

Категорії вакансій: 20+   

Користувачі: 2,000+   

Вакансії: 500+

Спосіб

RemoteUkraine.org – онлайн-платформа для працевлаштування. Вона обєднує мережу компаній, які прагнуть найняти таланти, і кваліфікованих українських біженців, які шукають роботу.

Українцям із відповідними навичками потрібно створити профіль, щоб продемонструвати свої вміння, а також додати необхідні деталі, щоб визначити свої повноваження та рівень кваліфікації.

Спочатку ми зосереджувалися на технічній дистанційній роботі, але наразі ми розширили вибір вакансій, додавши до них  усі сектори ринку праці. Ми розмістили як віддалені, так і локальні пропозиції.

Платформа дозволяє підприємствам рекламувати вакансію та знайти відповідних українських кандидатів. Потім кандидата можна запросити в стандартний бізнес-потік найму. Крім того, платформа дає можливість підприємствам наймати працівників онлайн, керувати проєктом за контрактом, а потім оплачувати їхню роботуусе на одній платформі.

Платформа функціонує як неприбуткова організація, співпрацюючи з іншими благодійними організаціями, щоб забезпечити мережу підтримки для досягнення цих загальних цілей.

FAQs (Часті запитання)

Вартість. Платформа безкоштовна.

Візи. Більшість працівників отримають візи згідно з трирічною постановою ЄС щодо віз. Ми також співпрацюємо з такими організаціями, як Tech Nation, які допомагають у процесі подання заявки на візу.

Процес влаштування на роботу. Кандидатів можна направити на ваш зовнішній веб-сайт, де ви можете безпосередньо найняти їх. За бажанням ви також можете використовувати нашу платформу для легального укладення договорів, керування ними та оплати.

Роботодавець/Реєстраційний агент. Для гарантованого дотримання юридичних і податкових вимог ви можете використовувати одного з наших партнерів EOR, щоб укласти контракт та сплатити кандидатам за місцем знаходження.

Як звязатися 

Запрошуємо організації публікувати ваші вакансії на RemoteUkraine.org. Якщо у вас є якісь інші пропозиції або пропозиції щодо підтримки,ми з радістю організуємо зустріч для обговорення подальшої співпраці.

Організація

RemoteUkraine співпрацює з TechFugees, зареєстрованою у Великобританії, США та ЄС благодійної організації.

Для отримання додаткової інформації звяжіться з нами за адресою partner@remoteukraine.org. 

 

Усі деталі дивіться на сайті: https://remoteukraine.org