EL Кравчук випустив трек «Без страху», який став заглавною піснею його благодійної місії

Назад

Ще з початку війни, з 2014 року EL Кравчук підтримує наших воїнів. Увесь цей час він їздив до зони АТО та підтримував дух наших захисників. Досить часто це були виступи в містечках та селищах майже на лінії вогню. Його багато питають «як це, цивільній людині виступати перед публікою у зоні бойових дій?» він завжди відповідав: «Без страху». 

СЛУХАЄМО І ДИВИМОСЬ: EL Кравчук — Без страху

photo_2022-05-05 11.49.41

Зараз співак випустив трек «Без страху» (композитор М.Некрасов, поет Б.Гриньов) в підтримку наших воїнів, які кожної хвилини без страху захищають нас в кожній точці України, та розпочав одноіменну благодійну місію, головною метою якої є підняття бойового духу військових та підтримка звичайних людей під час війни.

Це не просто чергова пісня, кожне слово в ній написане із особливим посилом, адресованим кожному, кого торкнулася ця війна. Як сказала одна моя подруга, яка вже мала змогу прослухати цю пісню, «не бійся» — це ті слова, які найчастіше зустрічаються у Святому писанні. Не треба боятися, ми обов‘язково одержимо перемогу! Ця пісня вирізняється серед усіх моїх пісень, її можна виконувати навіть просто під гітару, але це ще більше надає їй аутентичності, — розповів EL Кравчук.

Співак вже виступив перед дітками та лікарями та підтримав воїнів у військових частинах, подарувавши їм невеличкі концерти. Та це тільки початок, і він не збирається на цьому зупинятися та закликає інших українських артистів, які лишилися в країні та в змозі допомогти, теж долучитися до його Благодійної місії дарувати людям посмішки та надихати їх своєю творчістю.

СЛУХАЄМО І ДИВИМОСЬ: EL Кравчук — Без страху
photo_2022-05-05 11.49.57