Event Fest в #WildWestStyle

Назад

EventFestНайкрутіша робота в світі — бути івентором, створювати та дарувати свято. Абсолютно впевнені, що це не тільки про креатив, а й про сталеву волю та загострену відповідальность, самомотивацію і нескінченне відчуття перспектив.

Щоб не втрачати форму та супер навички, збираємось випробувати нову локацію, отримати гастрономічні враження та зарядитись позитивом перед бізнес- сезоном.

Поки всі захоплені планами про відпустки та подорожі, збираємо івенторів та організаторів 8 червня в Texas Runch щоб в дружній атмосфері поділитись новинами ринку та отримати нові гастрономічні враження.

Спеціальний гість фесту: нова енергія Української естради співак Бродвей. Бродвей (Андрiй Осадчук) автор гучних хітів Світлани Лободи, Ані Лорак, Лоліти, Філіпа Кіркорова, Вiталiя Козловского та багатьох iнших. Його рядки давно захопили увагу та прихильність, а вiд тепер вони звучать неповторним голосом автора. Домігшись визнання, як автор хiтiв для топових виконавців, Бродвей розпочав сольну кар’єру та презентував свiй перший альбом. Його музика та пісні занурюють у світ вільний від стереотипів і рамок, як яскраве життя.

Де: Texas Ranch смт Чабани, вул Покровська 156
Коли: 08 липня, початок о 19.00