«Факти ICTV» запустили сайт про коронавірус

Назад
Здоровье Семья

сайт ФактиЧутки про коронавірус ширяться, Україну та світ лихоманить від кількості неперевіреної інформації. У зв’язку із цим Факти ICTV вирішили запустити сайт, де зібрана вся найважливіша та перевірена інформація.

На сайті в реальному часі можна спостерігати за поширенням вірусу по світу та в Україні. Також розміщена вся основна інформація про симптоми, профілактику та рекомендації.

— На сайті зібрана найважливіша інформація про коронавірус, яку повинен знати кожен українець: як захисти себе, які симптоми у хворих на коронавірус (за даними ВООЗ) і куди бігти, якщо подібні симптоми почали у людини проявлятися. Ми додали поради людей, яким довіряють українці: Євген Комаровський (дитячий лікар), Уляна Супрун і Зоряна Скалецька (екс-міністри охорони здоров’я України), — наголошує директорка департаменту інтернет-проектів ICTV Ольга Тищук.

Також Факти ICTV пропонують всім виданням брати ексклюзивні матеріали, сюжети та відео про поширення коронавірусу в Україні з прямим посиланням на сайт Факти ICTV. Це стосується публікацій, в яких є коментарі чиновників, експертів, очевидців щодо Covid-19, а також блогів та відео.

САЙТ