FAYNO від MamaRika

Назад
Стиль Шоу-бізнес

MamaRika_FAYNO_originalЗанурюйся в літо з новим треком від вибухової MamaRika – і буде тобі FAYNO!

MamaRika – FAYNO

MamaRika & MALS – FAYNO (Summer Mix)

– FAYNO – літній чіловий трек, наповнений атмосферою абсолютного релаксу та внутрішньої свободи, – говорить MamaRika. – Це бажання взяти ініціативу в свої руки, підійти до того, хто тобі подобається, і просто сказати: «Файно виглядаєш! Давай затусимо?»

Особливий подарунок – танцювальна версія FAYNO (Summer Mix) від MamaRika та саунд-продюсера MALS. Зустрічай цю версію синглу на всіх танцполах країни!

Тож FAYNO має бути саундтреком твого літа!

MamaRika – FAYNO

MamaRika & MALS – FAYNO (Summer Mix)

MamaRika_FAYNO_01MamaRika – вибухова Мама Ріка, яка змітає на своєму шляху музичні стереотипи, проводить запальну Ніч у барі, де роздає КАЧ на сцені, після чого сексуально наспівує: Ти і Я та видає дівочу хіп-хап-аутентику ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат).

У ній сконцентровано все, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.

MamaRika  – згусток творчої енергії. В ній пульсує струм. Вона імпульсивна, амбіційна та безпосередня.

Занурюйся в літо з новим треком від вибухової MamaRika – і буде тобі FAYNO!

MamaRika співпрацює з MOLA group – амбітною компанією продюсерів Олексія Мазура та Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

У складі MOLA group: продюсерський центр MOLA entertainment, студія звукозапису MART sound, агенція promo & PR MOLA promo,  інформаційний ресурс STARBOM, видавництво MOLA music, фото- відео- продакшн MOLA production, перший магазин фотосесій MartPhoto, івент-агенція MOLA event, студія дизайну і розробки, юридичний департамент.

MamaRika – FAYNO

MamaRika & MALS – FAYNO (Summer Mix)

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

director@molagroup.com.ua

MOLA group