Фінал конкурсу «Міс Україна 2019»

Назад

мисс украина12 вересня 29-ий щорічний конкурс краси «Міс Україна 2019» зазвучить по-новому.

КУПИТИ КВИТКИ

Фінальне шоу почнеться з червоної доріжки, по якій продефілюють запрошені гості — селебрітіс, зірки спорту, політики, шоу-бізнесу та fashion-індустрії.

Комітет конкурсу «Міс Україна» готує видовищні постановки від українського режисера Сергія kartyna Неклеви з яскравими і незвичайними для України постановками дефіле. Основною ідеєю фінального шоу стане концепція чотирьох континентів — Азії, Африки, Європи та Америки. Чотири частини світу, кожна з яких має свою яскраву історію, незвичайну культуру, своєрідні традиції і філософію сприйняття світу, відображають духовні і зовнішні аспекти Жінки.

Унікальність кожної з учасниць і цінності, якими вони керуються, допоможуть їм знайти своє місце в системі координат, де розташувалися тактовна і екзотична Азія, пристрасна і гаряча Африка, елегантна і загадкова Європа, яскрава і волелюбна Америка. В яких образах будуть конкурсантки, глядачі побачать у конкурсі. «Міс Україна-2019» стане першою і найяскравішою подією осіннього сезону, яке не можна пропустити!

У великій музичній програмі візьмуть участь: Оля Полякова, Mozgi, Dan Balan, Kadnay, Tayanna, Michelle Andrade, Alekseev, Артем Пивоваров, Fo Sho. Ведучим вечора буде Володимир Остапчук.

КУПИТИ КВИТКИ