Гала-прем’єра української романтичної комедії «Побачення у Вегасі»

Назад

SSH_8313У кінотеатрі Оскар ТРЦ Gulliver відбулася Гала-прем’єра української романтичної комедії «Побачення у Вегасі».

ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ

ФОТО З ПРЕМ’ЄРИ

Першими фільм переглянули клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany — український актор Богдан Юсипчук, а також Maruv, Катерина Осадча, Володимир Остапчук, Вова Зі Львова, Павло Зібров, Дар’я Петрожицька, Марина Д’яконенко, Нікіта Бичков-Андрієвський, Михайло Ясінський, Мішель Андраде, Віталіна Ющенко, Олег Собчук, Діана Глостер, Brunettes Shoot Blondes, Alloise, Boosin та інші зіркові гості.

Настрій вечора створювали ведуча Міла Єремеєва (NRJ) та DJ-сет від Сані Димова.

богдан ПУВ

Романтична комедія «Побачення у Вегасі» розповість про поїздку рекламних менеджерів-конкурентів Артема (Нікіта Бичков-Андрієвський) і Оксани (Марина Д’яконенко) до Лас-Вегаса, де вони повинні переконати важливого клієнта підписати контракт.

Але після невдалої спроби Артема завадити планам Оксани політ до Лас-Вегаса перетворюється на road trip через усю Америку, де героям доведеться пережити допити, подорожі автостопом, блукання пустелями Невади і переслідування поліцією. Хто ж переможе і підпише контракт із клієнтом – харизматичний Артем чи відповідальна Оксана?

— Це справді масштабне українсько-американське кіно, у якому є все – і стосунки, і гумор, і класна картинка. Я отримав величезне задоволення від зйомок і багато досвіду, враховуючи, що це перша моя роль у великому кіно. До зустрічі на прем’єрі 5 березня!, – говорить телеведучий Володимир Остапчук, виконавець ролі командира літака.

12

— Сподіваюся, це буде фільм, який потрясе… ваші животи. Від сміху! Дуже в це вірю, тому що, як справжня кінозірка, я весь сценарій не читала і фільм повністю не бачила. Але трейлер мені дуже сподобався. Я там красива, а це вже половина успіху!, – каже Оля Полякова, виконавиця ролі боса головного героя.

В широкому прокаті чарівне «Побачення у Вегасі» з 5 березня.

ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ

ФОТО З ПРЕМ’ЄРИ

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

21