Героїчна осінь на ICTV

Назад
Досуг

dizel-12082020-14Телеканал ICTV провів спецвипуск «Фактів» про новий телевізійний сезон осінь-2020. Для тих, хто пропустив спецефір з Оленою Фроляк, ми зібрали найгарячіші новини у цьому листі.

«Дизель-прем’єри»

Новий сезон ICTV відкриє із драйвової Дизель-п’ятниці. Телевізійний сезон осінній, але розпочнеться він на каналі вже влітку. 28 серпня відбудеться відразу три прем’єрні покази команди «Дизелів»: новий гумористичний випуск «Дизель Шоу» з першого посткарантинного концерту в Одесі, восьмий сезон скетчкому «На Трьох» і другий сезон серіалу «Вижити за будь-яку ціну».

Нові жарти з одеського концерту «Дизелів» телеканал транслюватиме щоп’ятниці у випусках о 20:10: 28 серпня, 4 вересня і 11 вересня.

dizel-12082020-20

Серіал «Пес»

У вересні телеканал порадує новими серіями «Пса». Прем’єра культового серіалу запланована на 7 вересня. Детективи знову кинуться з головою у вир подій заради викриття кримінальних схем і пошуку злочинців.

Пес-фото

Осінь щедра на ювілеї: «Фактам» – 20, «Свободі Слова» – 15

2020-й став для ICTV ювілейним роком. 17 вересня програма «Факти» відсвяткує 20-річчя, а 7 вересня «Свобода слова» – 15-річчя. За цей час команда «Фактів» створила понад 88 тис. випусків, що відповідає 17 700 год ефіру. «Свобода слова» має 900 випусків і відповідно 1400 год ефіру.

«Для мене це особисте свято, адже з «Фактами» я з самого початку. 20 років – великий шматок життя. Ми змінюємося щодня разом із нашою країною, однак паралельно з цим «Факти» ніколи не плили за течією і сліпо не догоджали аудиторії, навіть  люблячи та поважаючи її. Окрім класичних новин, ми завжди мали свій інформаційний «подих». Ми провокували зміни, змінюючись самі… Звісно, нам допомагали і наші колеги із ще однієї культової програми «Свобода слова». За свої 15 років її гостями були всі президенти, прем’єр-міністри країни та найвпливовіші політики», — ділиться ведуча Олена Фроляк.

Новий сезон ICTV отримав назву «Всесвіт героїв». Команда каналу підготувала для глядачів багато прем’єр, зокрема серіальних, які покажуть восени.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія»

Канал покаже унікальний комедійний серіал про козаків — «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Масштабний костюмований проект ще до виходу на екрани охрестили «Піратами Карибського моря» по-українськи, адже тут і героїчні пригоди Середньовіччя, і пошук скарбів з відважними боями, і дивовижна історія кохання. А у головних ролях у стрічці, знятій за підтримки Міністерства культури, з’являться справжні зірки сучасності: Юрій Дяк, Андрій Ісаєнко, Михайло Гаврилов, Остап Ступка, Георгій Делієв, Михайло Кукуюк, Лариса Руснак.

казаки

«Доброволець»

Точно знайде свого глядача екшн-серіал «Доброволець», що знімали за підтримки Українського культурного фонду. Це 6-серійна історія-детектив про колишнього добровольця, який намагається адаптуватись до мирного життя, водночас викриває злочинну змову і попереджає теракт.

Режисером серіалу став відомий за «Кіборгами» Ахтем Сеітаблаєв, а продюсером уперше – Ігор Кондратюк. Головну роль у новій патріотичній стрічці втілить актор-ветеран АТО Олег Шульга.

Доброволець

«Коп з минулого»

Серед героїв-поліцейських ICTV з’явиться новий охоронець порядку – всесвітньо відомий «Коп з минулого». Головний персонаж іронічного детективу «прибуде» з лихих 90-х і покаже, як швидко вивести злочинців на чисту воду. Багатосерійка, знята за мотивами популярного серіального формату, який дивиться увесь світ, розповість про пригоди поліцейського, який прокинувся після коми в сучасному світі, а думками залишився у минулому.

Коп з минулого

«Ділова розмова з Оксаною Гутцайт»

А в соцмережах телеканал і далі розповідатиме бізнес-історії з ведучою «Фактів» Оксаною Гутцайт. ICTV покаже нові інтерв’ю з топовими українськими бізнесменами, які пережили не одну кризу і готові поділитися власним досвідом.

гутцайт

Залишайтеся з нами у новому сезоні і не пропустіть найкращі прем’єри. Разом краще!