Гурт AIO із карантин-версією хіта “Все, що маю”

Назад
Шоу-бізнес

аіоУчасники метафанк-гурту AIO потішили прихильників дистанційною онлайн-версією свого хіта “Все, що маю”.

“Як доводить практика складних часів, людина – істота творча і соціальна. Всім, хто зараз потребує тепла і любові, онлайн-варіація пісні “Все, що маю” від гурту AIO. Окрема подяка нашим друзям під час карантину: собаки Молка та Герда чекають на ваші коменти”, – написав в описі під відео засновник гурту Денис Бреславський.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). У цій музиці дійсно є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, біт, ніжна романтика та багато-багато яскравих барв. Це саундтрек пляжного настрою у царстві метафана у міксі із романтичним настроєм lounge.

Критики називають творчість AIO справжньою європейською музикою з України, свіжим музичним стилем «метафанк».

В арсеналі AIO:

  • «Ми з тобою» & оригінальна англомовна версія «It’s Not Over» – яскравий кліпу компанії топ-моделі Tarima Darim, що співпрацює із Лів Тайлер, Ліз Герлі та іншими голівудськими зірками.
  • FIRE & UA-версія «Все, що маю» – атмосферне sex & fashion video на еротичну композицію, що стала саундтреком української комедії «Секс і нічого особистого».
  • «Я тебе відчуваю» – light-відео на весняну композицію, що розповідає про свіжість почуттів.
  • «AIO», «Зорі» та «Всю ночь» – backstage live-відео на композиції з дебютного альбому.

AIO співпрацюють зі STARBOM.COMpany — промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

Хочеш більше? Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.