Гурт Rumbero’s відкрили свій готель

Назад
Шоу-бизнес

FullSizeRender_1559903817_photo-resizer.ruЄдиний латиноамериканський гурт в Україні Rumbero’s нещодавно презентували нову пісню «Вона така».

Rumbero’s — «Вона така»

Настав час показати, яка все ж таки вона та хто вона. Сьогодні відбулася прем‘єра одноіменного кліпу. Режисером цієї роботи стала відома Інна Грабар, яка має досвід співпраці із багатьма зірками шоу-бізнесу. Саме вона побачила хлопців Rumbero’s у ролі привабливих готельєрів, до яких має завітати та сама дівчина. До речі, головною героїнею кліпу стала подруга хлопців, модель Анастасія Бондарчук, яка вже встигла засвітитися у фотосесіях в Україні та за її межами. За словами хлопців, ця дівчина стала справжнім прототипом тої, яку вони бачили в своїх думках, створюючи цю пісню.

FullSizeRender_1559903821_photo-resizer.ru— Вона така — це кожна українська жінка. Сучасна, стильна, запальна. Вона може бути домогосподаркою чи бізнес-леді. Але в ній є щось невловиме, що приваблює і зачаровує! А головна героїня — Настя, яка за задумом режисерки, поселяеться у наш готель під назвою «Rumbero’s», підкорила нас своєю усмішкою та дівочою красою. Вона як ангел, чиста і неповторна. І нам дуже хотілось, щоб саме вона стала «тією самою» про яку ми співаємо.Ми в захопленні від роботи з Інною Грабар від розробки ідеї, до її виконання. Професійний підхід, професійна команда, яку, часом, навіть не було помітно на знімальному майданчику. Але при зміні декорацій все мінялось у мить! — розповіли солісти гурту Амадор та Олег.

Копия IMG_8604-1_photo-resizer.ruЯскравості та несхожості із усіма попередніми роботами співаків додавали цікаві образи, локації та деталі, в яких кожен глядач зможе розгледіти щось своє. Крім того, у роботі знайшлося місце і для хореографії, яку так люблять хлопці, але цього разу самі артисти не приймали у цьому участь, а все дійство відбулося при участі дівчат із балету.

Відео «Вона така» вийде в ефір не тільки українською, зовсім скоро шанувальники гурту Rumbero’s зможуть оцінити і його іспанську версію.

Rumbero’s — «Вона така»