ICTV назвав дату прем’єри нового екшн-серіалу від режисера «Кіборгів»

Назад
Дозвілля

ШульгаУкраїнський режисер кримсько-татарського походження Ахтем Сеітаблаєв зняв детективний екшн-серіал «Доброволець» для телеканалу ICTV. Прем’єра патріотичного бойовика про захисників України відбудеться 29 вересня о 21:20.

У центрі сюжету – доброволець, колишній командир роти розвідки Дмитро Кравченко. На війні під час виконання бойового завдання загинула вся його команда, і лише йому вдалося вижити. Переживаючи важку психологічну травму, Дмитро намагається адаптуватися до життя на мирній території, і до того ж не припиняє свою боротьбу за Україну. Дізнавшись, що у Києві готується теракт, він разом з командою добровольців спробує спіймати організаторів злочинної змови.

Як зізнається Ахтем Сеітаблаєв, взявся за режисуру стрічки через актуальність сценарію в наш час.

«Так сталося, що останні років 8-7 актуальна тема людини в кордонних умовах: чи то війна, чи то депортація, чи то вирішення питань, пов’язаних з власною безпекою, з життям близьких людей. Можливо, це моє відчуття часу, можливо, збіг обставин. Та коли цей сценарій потрапив до мене, у мене виникло відчуття, що це якраз та територія, на якій ми можемо поговорити на досить серйозні теми», – каже Ахтем.

Добровольця Дмитра втілив український актор, учасник АТО 2014-2015 років, Олег Шульга, відомий за головною роллю у фільмі «Позивний «Бандерас».

Стрічка стала першою кінороботою відомого шоумена Ігоря Кондратюка. Разом з Іванною Дядюрою він став продюсером «Добровольця», а його продакшн-студія «В.І.К.» взялася за виробництво стрічки.

Нагадаємо, торік серіал виграв грант від Українського культурного фонду.

Всьогрежисер Ахтемо заплановано 6 серій патріотичного бойовика.