INGRET ─ ТЫ ЛИШЬ ВОЛНА: премьера сингла и видео

Назад
Шоу-бизнес

Українська співачка INGRET представляє свій знаковий трек, який вийшов після початку незалежної вокальної кар’єри.

СМОТРИМ И СЛУШАЕМ: INGRET ─ ТЫ ЛИШЬ ВОЛНА

INGRET

Співачка дійшла до суперфіналу проєкту «Голос країни» (2017 р.), після чого стала частиною продюсерського центру MOZGI Entertainment, з яким торік за спільним рішенням завершила співпрацю.

Новий трек ознаменований синергією жіночих сердець, адже він був створений трьома співзвучними творчими особистостями. «Ты лишь волна» ─ перший «дорослий» трек артистки, який розповідає про любов і внутрішні переживання, завуальовані обгорткою саркастичної, але не поверхневої історії. Пісня звучить у властивій INGRET стилістиці, в якій переплітаються інді і поп-рок. Прем’єра пісні синхронізована з прем’єрою кліпу. Режисерами відео виступили: Вікторія Кострук, а також київський саунд-продюсер Єгор Гавриленко (aka The Lazy Jesus), артист і редактор музичного видавництва Masterskaya Івана Дорна.

Одного разу моя подруга Оксана Аврам поділилася зі мною своїм новим віршем, і я з перших рядків закохалася в нього. Ця поезія надихнула мене на написання мелодії. Потім наші замальовки я показала Каті (Dakooka), з якою ми познайомилися на «Голосі країни» і відтоді дружимо. Вона і створила аранжування. Пісня народилася завдяки колаборації трьох співзвучних енергій, і це справжня магія, яка отримає відгук у тих, хто з нами на одній хвилі, ─ ділиться INGRET.

Перша версія кліпу була відзнята рік тому, але прем’єру відклали. Сингл увійде в трек-лист нового ЕР співачки.

СМОТРИМ И СЛУШАЕМ: INGRET ─ ТЫ ЛИШЬ ВОЛНА