Ірина Білик випустила довгоочікуваний кліп «Не питай»

Назад
Шоу-бізнес

Ирина Билык 1Легенда українського шоу-бізнесу Ірина Білик презентувала новий кліп на пісню «Не питай». Цей трек увійшов до альбому «Без гриму», випущений влітку 2017. Лірична, чуттєва композиція знайшла свої обриси з легкої руки режисера Юрія Двіжона (DVIZHON), з яким співачка вже працювала над кліпом «Волшебник».

Дивитися кліп Ірина Білик – Не питай

– Іра – це той артист, який дуже швидко погоджується на експерименти, завжди дає шанс. Якщо ти його одного разу виправдав, то далі вона підтримає будь-які твої починання та ідеї. Так сталося і з цією роботою. До кінця розуміли, як вона буде виглядати в фіналі, тільки я і один з топових операторів України – Серж Бандерас. Я дуже щасливий, що «Не питай» стала моєю другою роботою для Ірини Білик. Доторкнутися до її крихкого миру для мене є велика честь! – поділився режисер Юрій Двіжон.

Дивитися кліп Ірина Білик – Не питай

ирина билык 2Головною ідеєю цього відео була передача тієї невагомості, що виходить із самої пісні. Візуальний ряд – це сон, в якому хмари диму огортають наші фантазії і думки. Іноді зі своєю любов’ю можна зустрітися тільки там. Ми думаємо про людину, нам сниться, що вона поруч, але це всього лише сон.

Музику і слова пісні «Не питай» спеціально для Ірини написав її улюблений автор Олександр Воєвуцький.

Дивитися кліп Ірина Білик – Не питай

Над образом співачки трудився стиліст Антон Чехов, мейк-ап – Юлія Джулай.

– Я сама не очікувала, що через рік після виходу пісні в ефір мої шанувальники будуть закидати мене листами з проханнями зняти кліп саме на «Не питай», і ось через рік режисер Юрій Двіжон запропонував мені ідею для відео. Мені сподобалося, що в цьому кліпі я така, яка є в житті, без гриму і фальші. Я абсолютно щаслива, що тепер мої шанувальники зможуть не тільки слухати цю пісню, а й дивитися кліп і насолоджуватися ним, – поділилася Ірина Білик.

Кліп «Не питай» вже в ефірі музичних телеканалів країни, а також на офіційному каналі Ірини Білик в YouTube!

Дивитися кліп Ірина Білик – Не питай