Ізольована Гайді Клум показала поцілунки з чоловіком через скло

Назад

хайди клумЗірка повідомила, що її коханий також почувається зле. 

Німецька супермодель Гайді Клум, яка підозрює у себе коронавірус, наразі перебуває у самоізоляції. Зірка чекає на результати тесту на коронавірус, а тим часом сидить вдома та нікого до себе не підпускає. Навіть коханого чоловіка Тома Кауліца, який днями повернувся з туру. Як повідомила Клум, він також не добре почувається.

— Як і багато хто з вас, я також хворію вже тиждень, і на жаль, мій чоловік, який повернувся з туру декілька днів тому, також почувається хворим. Для безпеки, ми перебуваємо порізно, поки не отримаємо результат тесту на коронавірус (який ми, нарешті, мали змогу зробити сьогодні). Ми не хочемо поширювати мікроби та ризикувати, щоб інші захворіли … навіть одне одного, — повідомила Клум.

Модель розмістила чорно-біле відео, на якому цілує чоловіка через скло вікна.

— Настільки я хочу обійняти його і поцілувати, але більш важливо робити правильні речі і не поширювати далі. Це дивні часи… Але у такі моменти ти згадуєш, що дійсно важливо – люди, яких ти любиш і зберігати їх у безпеці. Карантин – це те, що ми всі повинні робити зараз, щоб бути відповідальними громадянами світу. Будь ласка, слухайте офіційні заяви і залишайтеся вдома якщо ви можете і фізично дистанціюйтеся від інших людей, — порадила модель.

https://www.instagram.com/p/B9vJ3QvJy1c/

Зауважимо, що співачка Леді Гага вирішила самоізолюватися і не бачитися з літніми родичами. Тим часом коронавірус виявили у Тома Генкса та його дружини, а також у акторки Ольги Куриленко.

Хочеш більше? Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.