Janeuary презентує “Everest”

Назад

Співачка Janeuary випускає у світ ліричну зимову композицію “Everest”.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Janeuary – Everest

promo photo2_Janeuary_Everest

Назву пісні не варто сприймати буквально. Це не про сходження. Не про експедицію. Не про пригоду. Якщо тільки мова не про пригоду під назвою життя.

“Everest” було написано давно. Але вона перероджувалася кілька разів та тільки зараз виросла до того, що почують слухачі.

У кожного з нас свій Еверест. Уособлення недосяжної мрії. Одухотвореної чи ні. Еверест — це Та сама людина. Або Та сама справа всього життя. Або нездоланні труднощі. Або безкінечне прагнення до прекрасного… І не завжди даремне, – розповідає авторка та виконавиця Janeuary.

Музичне відео “Everest”  – це не просто кліп. Це живі щоденники з експедиції до базового табору Евересту (5365 м), що відбулася у листопаді минулого року. Ця експедиція була необхідна авторці саме в той момент життя, коли вона сталася. Їй було легко, важко, жахливо, чудово…і так по колу.

promo photo3_Janeuary_Everest

Janeuary каже так:

Еверест – це петля часу. Де година має найбільше значення, та одночасно не має значення взагалі. Нібі у космосі… Висота – це космос. Найближче подібне до нього для тих, хто повзає по землі.

Всі кадри музичного відео були відзняті під час експедиції самою Janeuary та її партнеркою по сходженню на смартфон.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Janeuary – Everest

Cover_Janeuary-Everest