Jerry Heil викладає «Арифметику кохання»

Назад
Шоу-бизнес

«Арифметика кохання» — бонус-сингл з майбутнього міні-альбому Jerry Heil «ОСОБИСТЕ». Про почуття і про стосунки, які доводилося проживати кожному.

ДИВИМОСЬ: Jerry Heil — Арифметика кохання

01

День всіх закоханих — привід замислитись: що воно взагалі таке, це ваше «кохання»? Скільки людей — стільки і відповідей. Хтось вважає, закохані — дві половинки єдиного цілого. Для когось краш — Пейтон з ТІКТОК. Або Олег Винник з телевізора. Хтось чекає на валентинку, для когось — це нічим не підкріплена зимова традиція. Але чи дійсно «любов» та «кохання» можна виміряти лінійкою, цифрами, параметрами? Відповіді — у пісні «Арифметика кохання» .

Колись мені порадили прочитати книгу «Математика любові». Там йдеться про теорію, за якою ніби можна вирахувати кількість побачень та партнерів, які треба «пережити», щоб зустріти нарешті свою людину. Книгу я купила, проте так і не прочитала — хоча тіндер встановила:) Можливо, я заперечую ідею про те, що все так легко вираховується. Проте самі стосунки — ще та арифметика! Єдине ціле утворюється з двох повноцінних одиниць! В любові 1+1=1. Хтось проведе цей День закоханих удвох: шоу Маска чи серіали, мультики, фільми, netflix and chill, доставка… А хтось буде самотньо гортати тік ток тренди. У третіх — замість серця біткойн і цікавити їх в цей день будуть лише затори у місті та курс валют. Але не можна сказати, що комусь з них пощастило більше.

«Арифметика кохання» — це привітання для всіх. Та водночас нагадування, що в будь-яких формулах, як математичних, так і метафізичних є одна спільна — формула тяжіння, гравітації. Тягніться один до одного з усіх сил!

ДИВИМОСЬ: Jerry Heil — Арифметика кохання