JERRY HEIL записала пісню, в якій вона їсть і чавкає

Назад
Шоу-бизнес

джерри хейлЦе ніщо інше, як новий TIKTOK формат!

Співачка опублікувала мукбанг (МОКБАН, МЕКБАН, MUKBANG — популярні корейські і американські відео, де блогери їдять зі смачними звуками перед камерою) лірик-відео на новий сингл #CHEWING.

Смішний і дивний трек англійською мовою #CHEWING про типового інтроверта, для якого карантин в житті нічого не змінив, з’явився у вигляді лірик-відео на YouTube каналі Jerry Heil.

Джеррі експериментує в різних музичних стилях: хіп-хоп, треп, танцювальної поп-музики.

Пісня #CHEWING побудована на трендових ASMR звуках: плямкання, пшиканнях, сьорбаннях.

Зірка завжди підкуповує простотою своїх ідей! В її новому відео: самоізоляція, маленька квартира (справжнє житло співачки до переїзду), самотня дівчина сидить в чат-рулетці, яку на монтажі замінили на придуманий сайт lone.com (lone-самотність).

Джеррі виконує новий трек онлайн перед незнайомцями з усього світу і просто знімає їх несподівану реакцію!

У кліпі #CHEWING королева самоіронії стала справжнім біджеєм, з апетитом поглинаючи їжу вдома, годує бананом кроля, при цьому спілкується в текстовому чаті з глядачами.

Хейл змінила кілька образів: від звичної повсякденної одежі з її фірмовими ріжками на голові до образу в стилі епохи Бароко з пишною сивою перукою.

Останній образ — пасхалка. Адже за основу пісні #CHEWING співачка та композиторка взяла змінену мелодію з до мінорної прелюдії і фуги І.С. Баха.

Трек вже доступний для скачування на всіх цифрових майданчиках.