KALUSH презентує пісню та кліп “До берега йду”

Назад

У своєму новому треку “До берега йду” гурт KALUSH закликає бути вірним собі та не здаватися на шляху до своєї мети.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KALUSH – До берега йду

doberega_youtube_cover

KALUSH порадував своїх шанувальників новою роботою. Гурт представив трек «До берега йду». Як і останній реліз KALUSH «ХМАРИ», який був створений в тандемі з Leo Mantis, пісня «До берега йду» доносить до слухача ідею залишатися вірним самому собі та бути незламним перед перепонами, які трапляються в житті. KALUSH використовує метафори човна та берега, що символізують життєвий шлях та мету, яку ти маєш в житті.

Наша нова пісня про подолання труднощів, про внутрішній дух. Ми закликаємо бути вірним собі, не піддаватися впливу, впевнено йдучи своєю дорогою та знаходячи в собі сили й мотивацію. Тож вірте в себе й в те, що ви робите, не дивлячись ні на що, – коментує нову пісню фронтмен гурту KALUSH, Олег Псюк.

Саундпродюсер Станіслав Чорний каже, що трек «До берега йду» символізує життєвий вектор:

Майже у кожного з нас існує свій внутрішній сенс життя або життєва ціль і ми кожного дня працюємо над собою та вдосконалюємося аби її досягти.

Пісня “До берега йду” втілює рішучість, оптимізм та віру в себе. Це мотиваційний трек, який може надихнути слухачів рухатися вперед, наперекір перешкодам на їх шляху.

 

 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KALUSH – До берега йду

doberega_cover_3000x3000