Канал «Україна» придбав права на формат шоу The Masked Singer

Назад
Шоу-бізнес

MaskedТелеканал «Україна» придбав у компанії Fremantle права на адаптацію масштабного проєкту за всесвітньо відомим форматом The Masked Singer. В Україні шоу планує вийти під назвою «Маска». Учасниками телепроєкту будуть знаменитості, які постануть перед глядачами та членами журі в незвичайних костюмах.

Грандіозне музичне шоу з елементами загадки за форматом The Masked Singer успішно виходить у 29 країнах світу, серед яких США, Німеччина, Франція, Італія, Китай, Австралія та інші.

Згідно з правилами шоу, знаменитості, одягнені в незвичайні костюми, під якими неможливо впізнати особистість людини, виконують популярні композиції на сцені. Судді шоу виконують також роль детективів, які, разом з глядачами, намагаються дізнатися, хто ці таємничі знаменитості, які виступають перед ними. У кожному випуску нас чекає ще більше загадок і підказок, які допоможуть нам здогадатися, хто таїться під костюмами. Один із таємничих учасників буде розкривати секрети в кожній програмі. Переможця обирають судді і глядачі шляхом голосування.

Українська адаптація The Masked Singer «Маска» буде складатися з 12 епізодів.