Катерина Бужинська представила кліп про українську реальність на Paris Fashion Week

Назад

Співачка вперше наживо виконала нову пісню та презентувала відеороботу на пісню “Я дам тобі крила” під час одного з показів Тижня моди у столиці Франції – Парижі. 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Катерина Бужинська – Я дам тобі крила

IMG_7894

Народна артистка України, боєць артистичного фронту та волонтер Катерина Бужинська в черговий раз на весь світ донесла до слухачів та глядачів, що насправді відбувається в Україні та як із цією реальністю живуть самі українці. 

IMG_8072

Днями Катерина Бужинська поділилась прем’єрою життєствердної пісні “Я дам тобі крила”. Ця композиція пронизана беззастережною вірою у перемогу України, вона про мужність та відважність українських чоловіків. Перше виконання пісні відбулось в рамках події, до якої прикута увагу світової преси – Paris Fashion Week. Під час показу від бренду MaryLu від українських дизайнерок Мар’яни та Марти Назарчук, Катерина Бужинська вийшла на подіум на тільки заради дефіле, але й для виконання нової патріотичної пісні. Крім того, відеорядом до нової етноколекції “Свобода” став кліп співачки “Я дам тобі крила”. Моделі виходили на подіум у мотузках на руках, які символізували тягар, з яким зараз живуть українці. Але у кінці перформансу дівчата зривали їх під аплодисменти глядачів.

Свій виступ Катерина Бужинська завершила лозунгом “Слава Україні!”, на який зал відгукнувся: “Героям Слава!”. 

IMG_4337

У відеороботі “Я дам тобі крила” ми показали, що зараз відчувають українці, – розповідає про прем’єру Катерина Бужинська. – У священній для нас війні ми відстоюємо свою Батьківщину, її славетну історію та національну культуру, надзвичайно красиву мову, традиції, музику… Сьогодні мій народ змінив мереживні вишиванки на камуфляж. Чоловіки й жінки стали пліч-о-пліч на захист Батьківщини, а вдома їх лишилися чекати жінки-берегині, що несуть в собі потужну енергію, є бійцями молитовного фронту й щодня посилають свій позитив, духовну міць незламним воїнам, благають Бога і Всесвіт про захист для кожного українського солдата.

photo_2023-03-15 20.26.05

Автором пісні виступили Руслан Квінта та Андрій Войніков. Майстерно втілили у відео бентежну історію закоханих заслужені майстри спорту України, професійні танцюристи Віталій Загоруйко та Наталя Слісаренко.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Катерина Бужинська – Я дам тобі крила

photo_2023-03-15 20.26.12