Катя Осадча, Алла Мазур, Юрій Горбунов на прем’єрі «У ПОШУКАХ ДОРІ»

У кінотеатрі «Оскар» відбувся допрем’єрний показ анімаційної пригоди  від Disney\Pixar «У пошуках Дорі».

На показ завітала телеведуча Алла Мазур, яка взяла участь в дубляжі довгоочікуваного фільму. Легенда українського телебачення стала голосом «Інституту морського життя», місця, куди потрапляє Дорі, під час своєї мандрівки океаном.

Підтримати колегу і оцінити її перший досвід у дубляжі прийшли телеведучі 1+1 Медіа: Катерина Осадча, Юрій Горбунов, Дмитро Комаров, Лідія Таран, Анатолій Анатоліч, Олександра Лобода. Зірки українського телебачення завітали на показ з дітьми, які чекали зустрічі з улюбленими героями.

Ось як коментує свої враження від фільму та свого дебюту у дубляжі відома телеведуча: «Феєричний фінал! Нічого неможливого немає – ще раз нас вчить невгамовна рибка Дорі. Вона хоч і забудькувата, хоч і лякається іноді, але здатна закрутити сюжет не гірший, ніж у дорослому гостро-сюжетному трилері.  Цей добрий і веселий мультик подивитися справді варто – тепер можу стверджувати точно. Бо я вже побачила, як реагують на нього і діти, і дорослі. Режисери студії Дісней — таки вміють тримати напругу. Я рада долучитися до такого великого і якісного проекту.  А працювати з командою українського дубляжу – для мене честь. Завдяки їм — вже 10 років, ще з першої озвучки «Тачок» — наші малюки з задоволенням цитують своїх улюблених героїв гарною українською. І мій син Артем – також».

Поделись этой новостью!