Кінно-спортивне свято в Дібрівці

Назад
Досуг Мероприятия

koniЛегендарний Дібрівський кінний завод гостинно запрошує на традиційне ‪#‎кінно_спортивне_свято

Цього року організатори доклали максимум зусиль, щоб перевершити власний досвід проведення розважального заходу в попередніх роках.

2 травня 2016 року в с. Дібрівка Миргородського району відбудеться феєричне *кінно-спортивне
свято *під патронатом* губернатора Полтавської області Головка В.А. та за підтримки Федерації кінного спорту Полтавської області *на базі легендарного 128- річного Дібровського кінного заводу.

Програма заходу передбачає кінні перегони, конкурc та концерт. Участь у змаганнях братимуть професіонали й аматори кінного спорту з усієї України. Вершники продемонструють власну майстерність наїзників і навики чотириногих підопічних. Переможці будуть урочисто нагородженні медалями, грамотами та спеціальними призами від генерального спонсору.

Територія проведення свята перетвориться на розважальну зону для всіх без винятку гостей. Відвідувачі матимуть змогу взяти участь у розіграші цінних призів. Для малечі діятиме дитячий майданчик з цікавими атракціонами. Просто неба вправні кулінари смажитимуть страви на мангалах.

Завершиться кінно-спортивне свято *унікальною концертною шоу-програмою за участі зіркових гостей – Петра Чорного, Володимира Дороша та інших. Майстерно аранжовані світові рок-хіти DEEP PURPLE, QUEEN, EAGLES, ADELE, THE BEATLES, ABBA та багато інших у виконанні Національного академічного
оркестру народних інструментів набудуть нових яскравих барв звучання.

Феєричні світлові ефекти, запальна музика, щирість, енергія та патріотизм артистів нікого не залишать байдужим і подарують справжнє емоційне піднесення. Ласкаво запрошуємо стати учасниками незабутнього дійства!

Місце проведення заходу обрано не випадково, адже в мальовничому куточку Полтавщини розташувався легендарний 128- річний *Дібрівський державний кінний завод.