«Коли ховають молодих» — новий серйозний трек alyona alyona

Назад
Шоу-бизнес

аленаУкраїнська реперка alyona alyona презентувала новий трек «Коли ховають молодих», який вже встиг розчулити мережу. Артистка зізналась, що на написання пісні його надихнула історія 15-річного Дані Дідіка, який загинув під час мирної ходи в Харкові.

Трагедія сталась 22 лютого 2015 року, коли у центрі Харкова відзначали роковини Революції Гідності. Під час ходи Данило Дідік був у числі активістів, які «тримали у колоні периметр»: хлопці охороняли людей всередині, бо поліцейського кордону було замало. На чолі колони вибухнув боєприпас, який забрав життя чотирьох людей. Наймолодшим з них був 15-річний Данило Дідік. Наразі його іменем називають турніри та школи, а відомі музиканти створили проєкт у пам’ять про героїчного українського підлітка. Долучилась і реперка alyona alyona.

— Якось до мене звернувся режисер Руслан Горовий, який запропонував мені написати трек, присвячений пам’яті юного 15-річного хлопця Дані Дідіка, який став жертвою теракту під час Маршу єдності у Харкові, в лютому 2015 року. Дізнавшись більше про його історію, я пригадала, як багато у своєму житті бачила втрат та поховань. І найболючіші серед них – похорони молоді, — поділилась alyona alyona.

У день 5-их роковин трагедії співачка презентувала особливу пісню з назвою «Коли ховають молодих». alyona alyona присвятила її Дані Дідіку та всім, хто пішов з життя у юному віці.

— Трек «Коли ховають молодих» – це «ода пам’яті» всім юнакам та юначкам, чиї смерті мені довелося пережити та про які мені довелося дізнатися. Це найстрашніше та найтяжче, що може бачити світ. Ця пісня – згадках про всіх, чиє життя обірвалося надто рано, – додала вона.

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.