Колишня Остапчука розповіла справжню причину розлучення

Назад
Семья Шоу-бизнес

остапчук

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука дала перше інтерв’ю після розлучення

Восени 2019 року стало відомо, що після 12 років шлюбу Володимир Остапчук та Олена Войченко розлучаються. Ініціатором став саме Володимир — про це свідчать дані на сайті Подільського райсуду. Шоумен зазвичай відмовлявся коментувати своє рішення, однак його дружина Олена Войченко заговорила.

Олена Войченко порушила мовчання і розповіла про справжні причини розлучення з Володимиром Остапчуком.

— Йому хотілося свята у всіх його проявах. У плані реалізації себе, демонстрації себе і не обтяження себе якимись зобов’язаннями, кордонами. Перебуваючи на відпочинку з місячною дитиною, він міг розвернутися і піти, — сказала Войченко.

Войченко розповіла, що не отримувала допомоги від чоловіка у догляді за дітьми. За її словами Остапчук волів насолоджуватися життям та різними жінками, ніж витрачати його на дружину і дітей.

Коли я просила приділити увагу або допомогти мені, чоловік не розумів ніколи. Та і досі не розуміє. Типу: «Що таке? Я хочу погуляти, насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я не нагулявся, так, мені подобаються різні жінки. Я хочу різних жінок, а що тут такого? У мене одне життя, — розповідає Олена.

Хотите еще? Идите к нам в Telegram

остапчук 1

Одного разу, коли Володимир залишив Олені свій телефон, вона дізналася про його зради, випадково у фотогалереї натрапивши на докази спілкування з іншими жінками. Проте жодних пояснень Войченко не отримала.

— У фотогалереї я помітила результати його спілкування з жінками, які були, можливо, одноразові, багаторазові, постійні. Я дізналася про це постфактум — що, звичайно, мене просто шокувало. Я помічала, що одна і та ж жінка пише йому в Instagram. Я запитала, але почула якусь незрозумілу відповідь, — повідомила Олена.

Колишня дружина Остапчука розповіла, що зараз Володимир не готовий допомагати з нянею. Крім того, шоумен не з’явився на 1 вересня у школі у своєї дитини.

— Я намагаюся працювати і заробляти по максимуму. Поки що мені вдається триматися на певному рівні. Володимир допомагає, хоча нестабільно. Тому я намагаюся якось балансувати. Володимир зовсім випав з життя. Школу я вибрала дитині, а на 1 вересня він взагалі не з’явився. Він не знає, що там відбувається. Наприклад, за ту ж школу я винна за два місяці, — говорить Войченко.

Хотите еще? Идите к нам в Telegram

остапчук 3