Конкурс «Печерські каштани» підіймає нову планку fashion-індустрії серед молоді

Назад
Мероприятия

ПК 2019 Poster 2Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани» має доволі велику історію, бо він був заснований аж в 1955 р. та мав назву «Ситцевий бал».

Сучасну назву конкурсу «Печерські каштани» з 2001 р. було надано з урахуванням місця розташування університету – Печерськ, та символу міста Києва – Каштан, розквіт якого припадає саме на час проведення конкурсу – травень.

Основним завданням Конкурсу є створення умов для реалізації творчого потенціалу молоді в сфері дизайну та моди; продемонструвати результати творчої праці молодих дизайнерів фахівцям і потенційним споживачам. Також він надає можливість молодим і креативним дизайнерам відчути дух суперництва, продемонструвати своє мистецтво і зробити крокназустріч майбутньому. Крім того, конкурс є надійною платформою для встановлення партнерських взаємовідносин між дизайнерами і виробниками. Глядачі та журі опиняться в центрі масштабної події в світі моди, де молоді і професійні дизайнери продемонструють своє вміння і талант.

За словами організаторів події, дизайнери можуть не тільки презентувати свої нові колекції на подіумі, а й удосконалити професійний рівень на спеціалізованих семінарах, укласти контракти на виставковому стенді і поспілкуватися з фахівцями галузі і представниками ЗМІ.

Poster minКонкурс складається з півфінальних показів колекцій взуття, одягу та аксесуарів у 6 номінаціях: Pret-a-Porter, Special, Eco-fashion, Pro-art, Pret-a-Porter De Lux, Folk, та Гранд Фіналу, де визначається переможець року.

Багато років поспіль жюрі конкурсу очолював всесвітньовідомий модельєр Михаїл Воронін, а сьогодні вже декілька років поспіль продовжувачами його справи є В’ячеслав та Ірина Дюденки.

Щорічно в конкурсі приймають участь понад 200 конкурсантів з різних міст України, країн СНД та Європи. Цільова аудиторія конкурсу складається з провідних фахівців індустрії моди, шоу-бізнесу, керівників та власників підприємств легкої промисловості, та закордонних гостей.

У показі братимуть участь дизайнери різних категорій: студенти і випускники вищих навчальних закладів, багато з них мають власні зареєстровані торгові марки, ательє, студії, а також юніори — учні студій та шкіл моди, середніх спеціальних установ. А після самого показу можна буде ближче познайомитися з представленими колекціями і поспілкуватися з дизайнерами.

Цього року команда організаторів відзначили досить високий рівень представлених колекцій і багато свіжих креативних ідей. Вони впевнені, що конкурс стане гарною основою для нових творчих спілок і плацдармом розвитку українського дизайну.