Креативний продюсер MOLA group Денис Путінцев про феномен Олега Вінника

Назад
Шоу-бизнес

putincevСпівак Олег Вінник вважається одним із найбільш гастролюючих артистів в Україні. На днях став головним хедлайнером музичного фестивалю «Atlas Weekend», завершивши своїм виступом перший день фестивалю. Креативний продюсер MOLA group Денис Путінцев розповів для «Обозревателя» про феномен популярності Олега Вінника.

Останні 2 роки артист Олег Вінник знаходиться на піку своєї популярності. У чому ж його феномен? Про його аудиторію, мененджмент і що він вчасно зумів зайняти місце російських гастролерів, типу Стаса Михайлова, Лепса, вже говорили.

Я хочу сказати про інше. Якщо раніше було модно стібатися із Олега, то зараз модно стібатися із тих, хто стібеться. Олег Вінник став інформаційним брендом, людиною інформприводів. Це людина-хайп. Тепер люди вже самі популяризують бренд «Олег Вінник». Сподіваюся, до цього доклав руку менеджмент артиста, який я знаю особисто і поважаю, так само як і Олега Анатолійовича.

Зараз працює вже не феномен Олега Вінника, а феномен розгону бренду. Хайп. Отут вже можна вішати на груди медальки менеджменту, якщо вони справді над цим попрацювали.

Якщо проаналізувати пости у соцмережах останніх днів, то люди поділяються на три категорії. Перші це ті, хто стібуться із Олега Вінника, по-злому чи по-доброму, другі кажуть, мовляв, відчепіться, він гарний артист. А треті кажуть, от ви всі стібетесь над артистом, а самі із себе нічого не представляєте. Модно казати: «відчепіться від Вінника, він гарний артист, а ви всі — ніхто». Я, наприклад, підтримую всі три категорії.

ВинникПовертаючись до теми феномену Вінника. Ясно, що він зайняв місце російських гастролюючих артистів. Друге — він красивий молодий чоловік, якому вже не 18 років, який співає про кохання доступною мовою для жінок, яким не кожного дня можуть казати, що їх люблять. В цьому ще один феномен — Олег простий і зрозумілий. А в світі завжди перемагають прості речі, про які всі знають, але не звертають на них увагу. Плюс, ще важливо — Олег з’явився у правильному місці і у правильний час.

Коли Вінник приїхав виступати до України — він був готовим артистом, з досвідом роботи на західній сцені. Це артист підготовлений музично, вокально, сценічно. Має 15-річний досвід роботи в мюзиклах і операх Німеччини. З вокальної точки зору до Вінника нема питань. Думаю, він і сам не очікував, що стане таким популярним, але був готовий до такого успіху. Бо успіх — це така штука, яка випробовує людину. Вона або ламається або починає працювати над собою ще більше. Олег Вінник виявився готовим. Він дорослий, проходив всі ці історії і досить адекватно реагує на те, що біля нього коїться. Не сидить склавши руки, а постійно працює над собою. В цьому теж великий плюс його успіху.

Тепер трохи дьогтю у бочку меду. Стосовно його виступу на Атласі, то мені здалось, що це не зовсім його аудиторія. Таке враження, що він відчував себе не у своїй тарілці. Майданчики Олега Вінника — це Палац Україна або стадіони міст-мільйонників. Я можу помилятися, бо дивився он-лайн трансляцію, вживу на концерті присутній не був.

Друге, Олегу треба працювати над собою під час інтервю, особливо у спонтанних інтервю у прямому ефірі. Йому треба бути більш загадковішим принцом. Сподіваюсь, його менеджмент зверне на це увагу.

denis-putinsevДенис Путінцев — продюсер, журналіст, медіаменеджер, promo & PR директор, актор, музикант, ведучий.

Входив до складу журі телепроекта «Фабрика зірок 2» на Новому каналі, а також до числа експертів ток-шоу «Міністерство Прем’єр» на каналі М1.

Працював журналістом, редактором, керівником медіа-проектів в компанії «Український Медіа Холдинг» та промо-директором продюсерського центру UMMG.

Експерт Національної музичної премії YUNA.

Засновник і власник інформаційно-розважального ресурсу STARBOM.

Креативний продюсер entertainment-компанії повного циклу MOLA group, яку створив в партнерстві із продюсером і засновником Київської студії звукозапису MART Sound — Олексієм Мазуром.

Працює з ТІК«Брати Гадюкіни»MamaRikaAIO та іншими артистами.

Співпрацював з Анастасією ПриходькоLamaKiRA MaZURДенисом ЛюбімовимЯрославоюОлегом ВердомAna BastonЮлією ТойвоненЛерою БардоЖаклінЛадою БрікO-DNAMAKHNO PROJECT / ESTRADARADAANNA DОльгою КочетковоюRULADAТеатральна Майстерня та багатьма іншими проектами.

Нагадаємо: MOLA group — амбітна компанія продюсерів Олексія Мазура та Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг в сфері entertainment, в складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, студія звукозапису MART sound, агентство promo & PR MOLA promo, інформаційний ресурс STARBOM, видавництво  MOLA music, фото-відео-продакшн MOLA production, перший магазин фотосесій MartPhoto, івент-агентство MOLA event, студія дизайну та розробки, юридичний департамент.

Facebook
Instagram
Twitter

+38 067 441 81 49
+38 050 514 32 23
director@molagroup.com.ua

MOLA group

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Денис Путінцев для Zruchno Travel: «Моє місце сили – на Полтавщині»

Денис Путинцев для газеты «Вести»: о переоцененных и перспективных легендах современной музыки

Продюсер Денис Путинцев – Вячеславу Кириленко: «Вы или крестик снимите, или трусы наденьте!»

Продюсер Денис Путинцев: не размахивайте своим хЕрассментом!

Денис Путинцев с проектом «Вой среди чужих» на Karabas Live

Денис Путинцев: сколько нужно денег на раскрутку артиста

Денис Путинцев: «Побеждает не талантливый, побеждает зубастый»