KRISTONKO – Солдате: пісня про вірність українських дівчат і силі мужніх хлопців

Назад
Cім'я Шоу-бізнес

Пісня «Солдате» присвячується всім жінкам та дівчатамякі чекають свого героя з фронтуНаші герої повертайтесь живимими обов’язково переможемо!

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KRISTONKO – Солдате

Христя Івана-9

Трек створювався з простої мелодіїяка мені засіла в головіЯ дуже хотіла на цю мелодію покласти словаякі матимуть душуСпочаткуя спробувала заспівати приспів і все одразу склалосьА слова прийшли в умовах воєнного станув яких ми зараз живемоДумки завжди в цьомудуша весь час турбується про тескільки буде тривати війнаТакож за всіх жінок та дівчатякі чекають своїх хлопців з фронту– розповідає KRISTONKO.

На створення пісні співачку надихнули історії підписницьякі ділятьсящо чекають своїх чоловіків з фронту вже дуже довго та надзвичайно їх люблятьТака вірність дуже надихає.

Пісня про тещо сила кохання неймовірнаКоли відчуття справжні та чистіДівчина готова чекати свого коханого дуже довго та вона надіється до останньогощо він повернеться і готова зробити для цього всещо в її силахОсобисто мені відомі дуже багато таких історій підписницьякі чекають своїх коханих людей з фронтуякі пішли захищати Батьківщину.

За п‘ять місяців війни я дуже багато переосмислиластала цінувати кожен моментлюдейякі поруч та максимально проводити з ними часНіхто не знаєщо з нами буде завтра та треба цінувати кожен день»– ділиться артистка.

Особисто у KRISTONKO ця пісня викликає мурашки по шкіріособливоякщо вслухатись в словаНа шляху до нашої перемоги співачка працює на музичному та інформаційному фронтах.У своєму блозі збирає кошти на транспорт для ЗСУТакож це участь в благодійних концертах.

Український солдат для мене – воїнякий любить нашу країну і готовий на все заради своєї землі та народуОдразу після перемоги і до неїя буду писати ще більше українських пісеньТоді буде натхнення та стимулми будемо себе відчувати морально вільнимиРозуміючищо в нас вже є наша перемога, – резюмувала співачка.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: KRISTONKO – Солдате

Христя Івана-31