Listen to music: топ-5 Віктора Бронюка

Назад
НОВОСТИ

Лідер «ТІК» розповів STARBOM.com про свої музичні смаки.

Мої музичні смаки досить сталі. Зазвичай я слухаю групи і музикантів, які мені подобаються вже багато років. Втім, також люблю відкривати нові імена.

  1. Грузинське жіноче тріо «Манділі»

–  Відеозаписи дівчат на Youtube збирають по 3-4 мільйони переглядів! Раджу всім подивитися – ви одразу зрозумієте, що ці цифри недаремні. Солістки «Манділі» приголомшливо співають! На додачу — неймовірний народний грузинський спів доповнюють живописними пейзажами – всі свої відео знімають у найбільш мальовничих куточках! Так що дійсно рекомендую «Манділі» послухати і побачити – і слух порадуєте, і очі, і душу!

  1. Французька співачка ZAZ. Альбом «Zaz» (2010)

– У цієї молодої французької співачки дуже цікава музика, гарний голос і оригінальна манера виконання. У сучасній інтерпретації вона подає всіма улюблену французьку школу у стилі Едіт Піаф. Домішує до цього всього нотки фольклору, джазові й блюзові ритми – все разом дійсно виходить дуже цікаво!

  1. Гурт «Вася Club». Альбом «Хіпан» (2002)

– Серед українських виконавців Василь Гонтарський і його група «Вася Club» для мене завжди були номером один. Хітом «Чорна гора» я заслухувався ще в студентські роки, коли по радіо «Промінь» ми всі з нетерпінням чекали хіт-парад «12 мінус 2». На жаль, у 2007 році Василь Гонтарський раптово пішов з життя – трапився серцевий напад… Але його пісні досі гріють шанувальників, серед яких вже багато років залишаюсь і я. 

  1. Група «Машина времени». «Золоті» старі альбоми

– Сьогодні раджу їх слухати тому, що, по-перше, пісні дійсно чудові, а по-друге, Андрій Макаревич – не просто легендарний музикант, а й людина, яка викликає величезну повагу. Попри всі нападки з боку російських пропагандистів і багатьох своїх співвітчизників, він багато років зберігає свою громадянську позицію.

  1. Група «No Doubt». Альбом «Tragic Kingdom» (1995)

– Ще один альбом, який навіює найкращі ностальгічні почуття і спогади… Гвен Стефані стала солісткою «No Doubt» рівно 30 років тому, у 1986 році. І саме там найкраще розкрився її талант. Нинішня сольна творчість Гвен Стефані теж непогана, але хіти 90-х для мене особливо коштовні. Всі мої ровесники пам’ятають, як у середині 90-х пісня «Don’t speak» була номером один всіх дискотек — за вечір її крутили по кілька разів. Цей блискучий хіт Гвен Стефані написала 21 рік тому після розриву зі своїм бойфрендом.